Apple MacBook Air 13 M4 512GB цена
Apple MacBook Air 13 M4 512GB цена
Apple MacBook Air 13,6 Retina M4 16GB 512GB SSD RU Midnight MW133RU/ A nešiojama..6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 178.17 eur/mėn больше |
|
1069.00 €
|
B магазин rde.lt |
Apple MacBook | Air | Sky Blue | 13 " | 2560 x 1664 pixels | Apple M4 | 16 GB | ..больше |
|
1071.30 €
|
B магазин multo.eu |
Apple MacBook Air 13 M4 10-Core 512GB mitternacht | MW133D/A | 195949838460больше |
|
1071.30 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Apple MacBook Air 13,6" 2025 M4/16/512GB SSD 10C GPU Mitternacht MW133D/A | MW13..больше |
|
1076.55 €
|
B магазин enter24.eu |
MacBook Air 13, Mitternacht, M4 (10-CPU/10-GPU), 16GB, 512GB, Deutsch, 35W Dual ..больше |
|
1123.01 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
1123.01 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
APPLE MacBook Air 13" M4 16GB, 512GB 2025 laptop, sky blue (MC6U4) (MC6U4KS/A)больше |
|
1129.01 €
|
B магазин smartech.ee |
Laptop Computer APPLE MACBOOK AIR 13 M4 10C/10C/16C - 16GB 512GB 35W - SKY BLUEбольше |
|
1129.99 €
7-15 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 7-15 раб. дн. |
1129.99 €
7-15 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 7-15 раб. дн. |
Apple MacBook Air 13.6 M4 10 core CPU with 10 core GPU 512GB SSD, 16GB 13.6" (25..Perkant kompiuterį - Išmanus laikrodis dovanų ir -5% papildoma nuolaida ! больше |
|
1135.00 €
|
B магазин itsupply.lt |
13" MacBook Air M4 16GB 512GB Mac OS Silver Nešiojamas kompiuterisбольше |
|
1239.99 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
1239.99 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Nešiojamas kompiuteris Apple MacBook Air 13” Apple M4 10C CPU, 10C GPU/24GB/512G..Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo больше |
|
1299.00 €
|
B магазин bigbox.lt |
Nešiojamas kompiuteris MacBook Air 13” Apple M4 10C CPU, 10C GPU/24GB/512GB SSD/..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1749.0 € |
|
1309.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Apple MacBook Air (2025) nešiojamas kompiuteris | 13.6" 2560x1664 IPS ekranas | ..больше |
|
1310.00 €
|
B магазин skytech.lt |
Nešiojamas kompiuteris Apple MacBook Air 13” Apple M4 10C CPU, 10C GPU/24GB/512G..Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur больше |
|
1350.96 €
|
B магазин technorama.lt |
Apple MacBook Air 13” Apple M4 10C CPU, 10C GPU/24GB/512GB SSD/Sky Blue/INT |
|
1429.00 €
14 раб. дн.
Срок доставки: 14 раб. дн. |
1429.00 €
14 раб. дн.
Срок доставки: 14 раб. дн. |
Apple MacBook Air 13" Sky Blue, Apple M4 10 Core, 24GB, 512GB SSD, INT MC6V4ZE/A |
|
1447.86 €
13 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 13 раб. дн. |
1447.86 €
13 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 13 раб. дн. |
13 colių „Apple MacBook Air“: M4 lustas su 10 branduolių procesoriumi ir 10 bran.. |
|
1515.00 €
|
B магазин luminaris.lt |
Apple MacBook Air 13-inch : M4 chip with 10-core CPU and 10-core GPU, 24GB, 512G.. |
|
1613.84 €
|
B магазин freyo.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-29 19:59
! Сообщить об ошибке| Марка | Apple |
| Категория | Ноутбуки |
| Продукт код | 1959498388048 |
| Kompiuterio paskirtis | mokslui, darbui ir namams |
| Procesoriaus tipas | apple m4 |
| Kietasis diskas SSD | 512gb |
| Diskas SSD M.2 PCIe | nėragb |
| Diskas SSD M.2 | -gb |
| Atminties dydis | 24gb |
| Vaizdo plokštės tipas | integruota |
| Operacinė sistema | mac os |
| Ekrano dydis | 13" |
| Jutiklinis ekranas | - |
| Ekrano tipas | blizgus |
| Ekrano dažnis (Hz) | - |
| Maksimali raiška | 2560x1664 |
| Ekrano įstrižainė | 13.6" (~34 cm) |
| Procesorius | apple m4 |
| Atminties dažnis | -mhz |
| Laisvų atmintinės lizdų skaičius | nėravnt. |
| Atminties lizdų skaičius (viso/laisvų) | 0/0 |
| Kietojo disko valdiklis | pcie nvme |
| Vaizdo plokštė | apple m4 |
| Vaizdo plokštės atmintinė | dinaminė atmintisgb |
| Bluetooth | + |
| IR | - |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | wi-fi 6e (802.11ax) |
| Tinklo plokštės greitis | - |
| HDMI | - |
| USB jungčių skaičius | nėravnt. |
| USB 2.0 | - |
| USB 3.0 | - |
| USB-C | + |
| 3G / 4G Wireless WAN | - |
| Optinis įrenginys | - |
| Garso plokštė | Įmontuoti „dolby“ garsiakalbiai |
| Klaviatūra | angliška (eng) |
| Klaviatūra su apšvietimu | + |
| Kita informacija | 1080p facetime hd kamera; touch id; magsafe 3; „magic keyboard“ |
| Integruota Web kamera | + |
| Maksimalus baterijos veikimo laikas | 18val. |
| Plotis | -cm |
| Aukštis | -cm |
| Ilgis | -cm |
| Svoris | 1.24kg |
| Korpuso tipas | aliuminis |
| Gamintojo spalva | starlight |
| Pridedami priedai | Įkrovėjas |
| Susijusių prekių skaičius | 1 |
| Populiariausi modeliai | macbook air |
| Įkroviklis komplektacijoje | - |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | - |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 20 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 20 |
| Показать больше | |




























































