Apple MacBook Air 15 M3 цена
Apple MacBook Air 15 M3 цена
15.3" Macbook Air M3 8GB 256GB SSD MacOS Space Gray Nešiojamas kompiuterisбольше |
|
929.99 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
929.99 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Nešiojamas kompiuteris APPLE 15.3" Macbook Air M3 8GB 256GB SSD MacOS Midnight N..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1055.99 € |
Восст.
|
959.99 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
959.99 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Apple MacBook Air 2024 15" M3 8C / 10G 8 / 512GB Starlight MRYT3T / A (ITALIŠKAS..больше |
|
960.97 €
|
B магазин marsietis.lt |
Nešiojamas kompiuteris MacBook Air 15' Apple M3 8C CPU 10C GPU/8GB/512GB SSD/Sid.. |
|
999.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
999.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Apple Laptop Apple Apple MacBook Air 2024 15'' M3 8C/10G 8/512GB Starl.. |
|
1000.32 €
|
B магазин percte.eu |
Laptop Apple Apple MacBook Air 2024 15'' M3 8C/10G 8/512GB Starlight M.. |
|
1008.30 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Apple Apple MacBook Air 2024 15" M3 8C/10G 8/512GB Starlight MRYT3T/A (ITALY lay..больше |
|
1008.80 €
|
B магазин multo.eu |
Nešiojamas kompiuteris Apple MacBook Air 2024 15" M3 8C/10G 8/512GB Starlight MR.. |
|
1021.30 €
|
B магазин enter24.eu |
MacBook Air Z1BP 38.91cm 15.3Zoll Apple M3 8C CPU/10C GPU/16C N.E. 24GB 256GB SS..больше |
|
1410.53 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
1410.53 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Laptop MacBook Air Z1BP 38.91cm (15.3inch) M3 8C CPU/10C GPU/16C N.E. 24GB 256GB..больше |
|
1465.00 €
7-15 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 7-15 раб. дн. |
1465.00 €
7-15 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 7-15 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-27 23:58
! Сообщить об ошибке| Марка | Apple |
| Категория | Ноутбуки |
| Продукт код | 195949129070 |
| Ilgis | 340.4 |
| Plotis | 237.6 |
| Aukštis | 11.5 |
| Korpuso medžiaga | Metalas |
| Korpuso spalva | Sidabro |
| Garantija | 24 |
| Svoris | 1.51 |
| Ekrano įstrižainė | 15.3 |
| Liečiamas ekranas | - |
| Ekrano paviršiaus tipas | Blizgus |
| Procesoriaus tipas | Apple |
| Procesoriaus klasė | M3 |
| Procesoriaus modelis | Apple M3 |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Operatyviosios atminties tipas | DDR5 |
| Laikmenos tipas | SSD |
| Vaizdo plokštės tipas | Apple |
| Vaizdo plokštės serija | M3 |
| Įdiegta operacinė sistema | Mac OS |
| Palaikomos operacinės sistemos | macOS |
| Klaviatūros kalba | Anglų (INT) |
| Klaviatūros apšvietimas | + |
| Bluetooth sąsaja | + |
| 4G ryšio palaikymas | - |
| Integruotas mikrofonas | + |
| Optinis įrenginys | - |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | - |
| Pirštų atspaudų skaitytuvas | + |
| Baterijos technologija | LiPo |
| Kompiuterio tipas | Verslui |
| Baterijos talpa | 66.5 |
| Ekrano tipas | Liquid Retina IPS LCD |
| Modelis | - |
| Garso sistema | Stereo |
| Operatyvioji atmintis (RAM) | 8 GB |
| Bendra kompiuterio atminties talpa | 256 GB |
| SSD disko talpa | 256 GB |
| Kietojo disko talpa (HDD) | – |
| Vaizdo plokštės atmintis | Dynamic |
| Ekrano raiška | 2880 x 1864 |
| Jungtys | 3.5 mm (AUX) |
| Atskiras skaičių blokas | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| IPS ekranas | + |
| Įmontuotas privatumo filtras | - |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| Tinklo plokštė | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Su vaizdo kamera | + |
| Mechaniniai klavišai | - |
| Atspari drėgmei klaviatūra | - |
| Baterijos veikimo trukmė iki | 18 |
| Serija | Apple MacBook Air |
| Jutiklinė juosta ("Touch Bar") | - |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Integruota baterija | + |
| Atnaujintas | - |
| Baterijos talpa (Wh) | 66.5 |
| Показать больше | |




































































