Apple MacBook Neo 256GB цена
Apple MacBook Neo 256GB цена
Nešiojamas kompiuteris MacBook Neo 13" Apple A18 Pro 6C CPU, 5C GPU/8GB/256GB SS..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 699.0 € больше |
|
659.00 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
659.00 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Nešiojamas kompiuteris APPLE MacBook Neo 13” A18 Pro 6C CPU, 5C GPU/8GB/256GB SS..Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! больше |
|
690.01 €
|
B магазин topocentras.lt |
MacBook Neo 13" A18 Pro 6‑core CPU 5‑core GPU/8GB/256GB/Silver/INTArba 664,05 € su studento pažymėjimu больше |
|
699.00 €
|
B магазин cec.lt |
Nešiojamas kompiuteris Apple MacBook Neo MHFA4ZE/A, A18 Pro, 8 GB, 256 GB, 13 ",..больше |
|
699.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
699.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Apple MacBook Neo 13 A18 Pro 6-Core CPU 8GB/256GB (Pažeista pakuotė)12 mėnesių garantija. больше |
|
599.00 €
|
B магазин gsmarena.lt |
13-inch MacBook Neo: Apple A18 Pro chip with 6-core CPU and 5-core GPU, 8GB, 256..больше |
|
618.90 €
|
B магазин multo.eu |
Apple MacBook Neo 13-inch : A18 Pro chip with 6‑core CPU and 5‑core GPU, 8GB, 25..больше |
|
622.17 €
|
B магазин percte.eu |
13 colių MacBook Neo: Apple A18 Pro lustas su 6 branduolių CPU ir 5 branduolių G..больше |
|
623.70 €
|
B магазин enter24.eu |
MacBook Neo 13-inch: A18 Pro 6/5, 8GB, 256GB SSD, without power supply, US - Cit..больше |
|
634.25 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Apple MacBook Neo 13" A18 2026 QWERTZ 8GB RAM 256GB Blush Pink (CTO)больше |
|
637.04 €
|
B магазин dakauf.eu |
Nešiojamas kompiuteris Apple MacBook Neo MHFA4ZE/A, A18 Pro, 8 GB, 256 GB, 13 ",.. |
|
639.00 €
|
B магазин nuolaidufiesta.lt |
Apple MacBook Neo Blush 13 " + Bitdefender 12mėn NEMOKAMAI! |
|
647.25 €
1 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.00 € Срок доставки: 1 раб. дн. |
647.25 €
1 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.00 € Срок доставки: 1 раб. дн. |
Apple MacBook Neo 13" A18 Pro 8GB 256SSD EN Silver MHFA4ZE/ A nešiojamas kompiut..6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 108.17 eur/mėn больше |
|
649.00 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.49 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
649.00 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.49 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
Nešiojamas kompiuteris Apple MacBook Neo 13" Apple A18 Pro 6C CPU, 5C GPU/8GB/25..10€ nuolaida su kodu - NUOLAIDA10. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo. больше |
|
649.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
649.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Apple MacBook Neo 13" Apple A18 Pro 6C CPU, 5C GPU/8GB/256GB SSD/Indigo/INTбольше |
|
649.03 €
|
B магазин printera.lt |
Apple MacBook Neo 13-inch : A18 Pro chip with 6‑core CPU and 5‑core GPU, 8GB, 25..больше |
|
653.99 €
|
B магазин baitukas.lt |
13 colių „Apple MacBook Neo“: „A18 Pro“ lustas su 6 branduolių procesoriumi ir 5..больше |
|
654.89 €
|
B магазин marsietis.lt |
MacBook Neo 13.0", A18 Pro 6C CPU, 8GB, 256GB, 5C GPU, Mac OS, Silver - MHFA4ZE/Aбольше |
|
659.00 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
659.00 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Apple MacBook Neo 13" Apple A18 Pro 6C CPU, 5C GPU/8GB/256GB SSD/Citrus/INT | Ap..больше |
|
659.00 €
19 раб. дн.
Срок доставки: 19 раб. дн. |
659.00 €
19 раб. дн.
Срок доставки: 19 раб. дн. |
Nešiojamas kompiuteris MacBook Neo 13" Apple A18 Pro 6C CPU, 5C GPU/8GB/256GB SS..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 699.0 € больше |
|
659.00 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
659.00 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Apple MacBook Neo 2026 Retina 13" - A18 Pro / 8GB / 256GB SSD (Atnaujintas, būkl..больше |
Восст.
|
659.00 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
659.00 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Apple MacBook Neo 13 A18 2026 QWERTY 8GB RAM 256GB – Silverбольше |
|
659.46 €
3-4 раб. дн.
Срок доставки: 3-4 раб. дн. |
659.46 €
3-4 раб. дн.
Срок доставки: 3-4 раб. дн. |
APPLE MacBook Neo 13 2026 A18 Pro/8/256GB 6-core CPU, 5-core GPU, Blush, MHFH4D/Aбольше |
|
660.91 €
|
B магазин smartech.ee |
Apple MacBook Neo 13" Apple A18 Pro 6C CPU, 5C GPU/8GB/256GB SSD/Blush/INTVisas prekes turime vietoje. Galimas atsiėmimas iš karto po užsakymo! |
|
667.00 €
|
B магазин gameroom.lt |
Apple MacBook Neo 13" Apple A18 Pro 6C CPU, 5C GPU/8GB/256GB SSD/Silver/INT | Ap..больше |
|
667.30 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
667.30 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Apple MacBook Neo 13" Apple A18 Pro 6C CPU, 5C GPU/8GB/256GB SSD/Blush/INT | Apple |
|
667.45 €
|
B магазин enrike.lt |
Apple MacBook Neo 13” - czip A18 Pro z 6-rdzeniowym CPU GPU 5-core, RAM 8GB, 256..больше |
|
668.84 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
668.84 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Apple MacBook Neo 13" Apple A18 Pro 6C CPU, 5C GPU/8GB/256GB SSD/Silver/INT | Ap..больше |
|
670.25 €
|
B магазин pirkpc.lt |
Apple Macbook Neo 13" Indigo, Apple A18 Pro, 8GB, 256GB, 5 Core GPU, No Power Ad..больше |
|
671.67 €
13 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 13 раб. дн. |
671.67 €
13 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 13 раб. дн. |
Apple MacBook Neo 13" Apple A18 Pro 6C CPU, 5C GPU/8GB/256GB SSD/Blush/INT | Apple |
|
676.75 €
|
B магазин maziausiakaina.lt |
Laptop Apple MacBook Neo 13-inch A18 Pro, 8GB RAM, 256GB SSD - Indigoбольше |
|
677.00 €
7 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 7 раб. дн. |
677.00 €
7 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 7 раб. дн. |
Apple MacBook Neo 13-inch : A18 Pro chip with 6 core CPU and 5 core GPU, 8GB, 25..больше |
|
678.36 €
|
B магазин vieni.lt |
Apple MacBook Neo | Indigo | 13 " | IPS | 2408 x 1506 pixels | Apple A18 Pro | 8..больше |
|
679.00 €
|
B магазин skytech.lt |
Apple MacBook Neo 13-inch : A18 Pro chip with 6‑core CPU and 5‑core GPU, 8GB, 25.. |
|
682.60 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
682.60 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Apple MacBook Neo - A18 Pro | 13" | 8GB RAM | 256GB Atmintis | macOS | Indygo |
|
688.20 €
|
B магазин doberman.lt |
Apple MacBook Neo 13″, Apple A18 Pro 6C CPU, 5C GPU, 8GB, 256GB SSD, Blushбольше |
|
689.99 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
689.99 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Nešiojamas kompiuteris APPLE MacBook Neo 13” A18 Pro 6C CPU, 5C GPU/8GB/256GB SS..Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! больше |
|
690.01 €
|
B магазин topocentras.lt |
Apple MacBook Neo 13" Apple A18 Pro 6C CPU, 5C GPU/8GB/256GB SSD/Silver/INTбольше |
|
696.28 €
|
B магазин smartonly.eu |
MacBook Neo 13" A18 Pro 6‑core CPU 5‑core GPU/8GB/256GB/Silver/INTArba 664,05 € su studento pažymėjimu больше |
|
699.00 €
|
B магазин cec.lt |
Nešiojamas kompiuteris Apple MacBook Neo 13" Apple A18 Pro 6C CPU, 5C GPU/8GB/25..Su kodu TECHN-10 gauk 10€ nuolaidą! больше |
|
699.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
699.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Nešiojamas kompiuteris Apple Apple MacBook Neo A18 Pro 8/256 GB Indigo |
|
699.00 €
|
B магазин evelatus.lt |
Nešiojamas kompiuteris Apple MacBook Neo MHFA4ZE/A, A18 Pro, 8 GB, 256 GB, 13 ",..больше |
|
699.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
699.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Nešiojamas kompiuteris Apple MacBook Neo MHFA4ZE/A, A18 Pro, 8 GB, 256 GB, 13 ",..больше |
|
699.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
699.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Apple MacBook Neo 13" (2026) A18 Pro 6C CPU 5C GPU/8GB/256GB nešiojamas kompiute..больше |
|
706.01 €
|
B магазин bite.lt |
MacBook Neo 13" Silver MHFA4D A Apple A18 Pro chip, 6- CPU, 5- GPU, 8GB, 256GB S..Perkant kompiuterį - Išmanus laikrodis dovanų ir -5% papildoma nuolaida ! больше |
|
729.00 €
|
B магазин itsupply.lt |
MacBook Neo 13-inch: A18 Pro 6/5, 8GB, 256GB SSD, without power supply - Silverбольше |
|
741.47 €
|
B магазин freyo.lt |
Nešiojamas Kompiuteris - Apple MacBook Neo 13-Colių A18 Pro Procesorius, 8GB RAM..больше |
|
777.99 €
|
B магазин proshop.lt |
Apple MacBook Neo 13 colių: A18 Pro procesorius su 6 branduolių CPU ir 5 branduo..больше |
|
795.90 €
|
B магазин vitalimax.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-28 19:06
! Сообщить об ошибке| Марка | Apple |
| Категория | Ноутбуки |
| Продукт код | 195950853889 |
| Kompiuterio paskirtis | verslui, mokslui, darbui ir namams |
| Procesoriaus tipas | apple a18 pro |
| Kietasis diskas HDD | nėragb |
| Kietasis diskas SSD | 256gb |
| Diskas SSD M.2 PCIe | 256gb |
| Atminties dydis | 8gb |
| Vaizdo plokštės tipas | integruota |
| Operacinė sistema | mac os |
| Ekrano dydis | 13" |
| Jutiklinis ekranas | - |
| Ekrano tipas | blizgus |
| Matinis ekranas | - |
| Ekrano dažnis (Hz) | - |
| Maksimali raiška | 2408 x 1506 |
| Ekrano įstrižainė | 13'' (~33 cm) |
| Procesorius | apple a18 pro |
| Branduolių skaičius (fiziniai/loginiai) | 6 |
| Atminties dažnis | -mhz |
| HDD greitis | nėra hdd |
| Kietojo disko valdiklis | ssd m.2 pcie nvme; m.2 2280 |
| Vaizdo plokštė | apple a18 pro |
| Vaizdo plokštės atminties tipas | nėra informacijos |
| Bluetooth | + |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | wi-fi 6e (802.11ax) |
| Tinklo plokštės greitis | - |
| HDMI | - |
| USB jungčių skaičius | nėravnt. |
| USB 2.0 | - |
| USB 3.0 | - |
| USB-C | + |
| Integruotas atminties kortelių skaitytuvas | - |
| Kitos jungtys | 1 headphone/microphone combo |
| 3G / 4G Wireless WAN | - |
| Garso plokštė | Įmontuoti 4 garsiakalbiai |
| Klaviatūra | angliška (eng) |
| Klaviatūra su apšvietimu | - |
| Integruota Web kamera | + |
| Maksimalus baterijos veikimo laikas | 16val. |
| Plotis | -cm |
| Aukštis | -cm |
| Ilgis | -cm |
| Svoris | 1.23kg |
| Korpuso tipas | aliuminis |
| Susijusių prekių skaičius | 3 |
| Įkroviklis komplektacijoje | - |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | - |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 20 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 20 |
| Показать больше | |


























































