Xiaomi Amazfit GTR 2 цена
Xiaomi Amazfit GTR 2 цена
На данный момент не является товар продавцы.
Мы рассматриваем другие предложения.
Если вы хотите, чтобы мы сообщили когда будет -
нажмите 💚Хочу.
Мы рассматриваем другие предложения.
Если вы хотите, чтобы мы сообщили когда будет -
нажмите 💚Хочу.
-
Поделиться Facebook
-
Копировать ссылку
Ссылка скопирована
Ранее сохранившийся предложения (44)
Amazfit GTR 2 Sport Edition 3,53 cm (1.39") AMOLED Juoda GPS (palydovinis) |
|
89.00 €
|
распроданоfrog.lt |
Išmanusis laikrodis Amazfit GTR 2 Classic, Nerūdijančio plieno korpusas su juodu.. |
|
89.88 €
|
распроданоvarle.lt |
Išmanusis laikrodis Huami Amazfit GTR 2 Classic, 3.53 cm (1.39"), AMOLED, Jutikl.. |
|
103.21 €
|
распроданоstore24.lt |
SMARTWATCH AMAZFIT GTR2 47MM/A1952 SPORT OBSIDIAN BK HUAMI | A1952SPORTOBSIDIANBK |
|
123.66 €
|
распроданоkilobaitas.lt |
Išmanusis laikrodis Xiaomi Amazfit GTR 2 Aluminium Alloy Sport Edition Black |
|
126.00 €
|
распроданоbigbox.lt |
Išmanusis laikrodis Amazfit GTR 2 Sport Edition Smart watch, GPS (satellite), AM.. |
|
129.99 €
|
распроданоlukoprekyba.lt |
Amazfit GTR 2 Sport Edition Smart watch, GPS (satellite), AMOLED, Touchscreen, H.. |
|
140.93 €
|
распроданоitwork.lt |
Išmanusis laikrodis Xiaomi Amazfit GTR 2 Smart Watch Classic Edition Stainless S.. |
|
143.99 €
|
распроданоelektromarkt.lt |
Smart watch Amazfit GTR 2 Sport Edition Obsidian Black W1952OV2Q | 6972596101932 |
|
149.06 €
|
распроданоelektrika.lv |
Amazfit GTR 2 Sport Edition Smart watch, GPS (satellite), AMOLED, Touchscreen, H.. |
|
152.22 €
|
распроданоpulson.lt |
Amazfit GTR 2 Classic Edition Smart watch, GPS (satellite), AMOLED, Touchscreen,.. |
|
152.51 €
|
распроданоtviranga.lt |
Amazfit GTR 2 Classic Edition Smart watch, GPS (satellite), AMOLED, Touchscreen,.. |
|
155.18 €
|
распроданоbaitukas.lt |
Amazfit GTR 2 Classic Edition Smart watch, GPS (satellite), AMOLED, Touchscreen,.. |
|
157.30 €
|
распроданоocpc.lt |
Amazfit GTR 2 Classic 3,53 cm (1.39") AMOLED Sidabras GPS (palydovinis) |
|
160.92 €
|
распроданоsenetic.lt |
Amazfit GTR 2 Classic Edition Smart watch, GPS (satellite), AMOLED, Touchscreen,.. |
|
164.40 €
|
распроданоpenki.lt |
Amazfit GTR 2 Classic Edition Smart watch, GPS (satellite), AMOLED, Touchscreen,.. |
|
164.49 €
|
распроданоurmokaina.lt |
Amazfit GTR 2 Classic Edition Smart watch, GPS (satellite), AMOLED, Touchscreen,.. |
|
167.54 €
|
распродано1stop.lt |
Amazfit GTR 2 Classic Edition Smart watch, GPS (satellite), AMOLED, Touchscreen,.. |
|
169.49 €
|
распроданоskytech.lt |
История цена изменений - Xiaomi Amazfit GTR 2

Зачем платить больше?
- Об падение цен узнайте в первую очередь.
- Получите предложения акций
- Получите скидку коды
Получите сообщение снижение цены!
Войдите и мы будем в первую очередь сообщить об изменениях цен! 💚
Войти с Facebook Войти с GoogleНет Gmail или Facebook? Регистрация с е. почта
Существует высокая вероятность того, что цена упадет на 10% в течение следующих 3-х недель!
Отзывы, комментарии, мнения - Xiaomi Amazfit GTR 2
Комментариев пока нет. Будьте первым!
Информация
| Марка | Amazfit |
| Категория | Смарт часы |
| Продукт код | 6972596101932 |
| Tipas | išmanieji laikrodžiai moterims, išmanieji laikrodžiai vyrams |
| Ekrano dydis (coliais) | 1.39 |
| Ekrano tipas | amoled |
| Ekrano raiška | 454 x 454 |
| Jutiklinis ekranas | + |
| Apyrankės tipas | silikonas |
| Atsparumas vandeniui | + |
| Vandens atsparumo lygis | 5 atm |
| Bluetooth | + |
| NFC | - |
| Wi-Fi | + |
| GPS | + |
| SIM kortelės lizdas | - |
| Suderinamumas | ios, android |
| Baterijos talpa | 471mah |
| Baterijos naudojimo laikas | 336val |
| Atmintis | 3000mb |
| Išmaniosios funkcijos | miego stebėjimas, Žingsniamatis, Žadintuvas, sms ir skambučių pranešimai , kompasas, Širdies ritmo matuoklis, laikmatis, "find my phone" funkcija, orai, nuotolinis muzikos valdymas, socialinių tinklų pranešimai, sudegintų kalorijų skaičiavimas, spo2 sensorius, sporto režimai, streso stebėjimas |
| Pulsometras (HR) | + |
| Ilgis | 4.64cm |
| Plotis | 4.64cm |
| Aukštis | 1.07cm |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | Įkroviklis, apyrankė, išmanusis laikrodis |
| Kita informacija | valdymas balsu |
| Svoris | 31.5g |
| Jungtys | bluetooth, gps, magnetinis įkrovimas |
| Pardavėjo šalis | kita |
| Показать больше Показать меньше | |











































