Amazfit Bip 5 цена
Amazfit Bip 5 цена
Amazfit Bip 5 Pink išmanusis laikrodis10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo больше |
|
49.88 €
|
B магазин rde.lt |
Išmanusis laikrodis Amazfit Bip 5, rožinė sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 68.9 € |
|
61.95 €*
|
B магазин senukai.lt |
Išmanusis laikrodis Amazfit Bip 5, rožinė sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 68.9 € |
|
61.95 €*
|
B магазин 1a.lt |
Išmanusis laikrodis Amazfit Bip 5, Rožinės spalvos |
|
69.99 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
69.99 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
SMARTWATCH AMAZFIT BIP 5/A2215 PINK W2215EU2N HUAMIбольше |
|
70.20 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
70.20 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Montre intelligente - XIAOMI - Amazfit BIP 5 - Blanc crème - Écran tactile - GPS.. |
|
126.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
126.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-15 18:50
! Сообщить об ошибке| Марка | Amazfit |
| Категория | Смарт часы |
| Продукт код | 6972596106814 |
| Tipas | išmanieji laikrodžiai moterims, išmanieji laikrodžiai vyrams |
| Ekrano dydis (coliais) | 1.91 |
| Ekrano tipas | tft |
| Ekrano raiška | 320 x 380 |
| Jutiklinis ekranas | + |
| Apyrankės tipas | silikonas |
| Atsparumas vandeniui | + |
| Vandens atsparumo lygis | ip68 |
| Bluetooth | + |
| NFC | - |
| Wi-Fi | - |
| GPS | + |
| SIM kortelės lizdas | - |
| eSIM | - |
| Suderinamumas | ios, android |
| Baterijos talpa | 300mah |
| Baterijos naudojimo laikas | 240val |
| Atmintis | -mb |
| Išmaniosios funkcijos | sms ir skambučių pranešimai , "find my phone" funkcija, chronometras, sporto režimai, smart alarm clock |
| Pulsometras (HR) | + |
| SPO2 (deguonies kiekis kraujyje) | + |
| Ilgis | 4.59cm |
| Plotis | 3.81cm |
| Aukštis | 1.12cm |
| Kita informacija | ios ir android palaikymas, žingsniamatis, kalorijų skaičiuoklė, miego sekimas, aktyvumo priminimai |
| Svoris | 26g |
| Jungtys | bluetooth |
| Funkcijos | vandeniui atsparus, bluetooth, gps, pulsometras, jutiklinis ekranas |
| Susijusių prekių skaičius | 1 |
| Показать больше | |


































































