Lygintuvas Zyle ZY9006SS kaina
Lygintuvas Zyle ZY9006SS kaina
Lygintuvas su garo generatoriumi Zyle ZY9006SS, 2200 W, su ECO režimu |
|
101.79 €
|
Į parduotuvę beautychest.lt |
Lygintuvas su garo generatoriumi Zyle ZY9006SSYra sandėlyje. |
|
103.90 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
103.90 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Lygintuvas su garo generatoriumi Zyle ZY9006SS |
|
142.80 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 16.00 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
142.80 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 16.00 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Lygintuvas su garo generatoriumi Zyle ZY9006SS |
|
142.80 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
142.80 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-24 01:29
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ZYLE |
| Kategorija | Lygintuvai |
| Prekės kodas | 4772132011464 |
| Tipas | lyginimo sistema |
| Galia | 2200w |
| Garų smūgis | 140g/min. |
| Vertikalus garinimas | + |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Vandens talpa | 1.6ml |
| Jonizuoti garai | - |
| Garų slėgis | 5.5bar |
























