Xiaomi KW66 kaina
Xiaomi KW66 kaina
Smartwatch KW66 Black 1.28 340 mAh |
|
32.80 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
32.80 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Išmanusis laikrodis Imilab KW66, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 38.9 € |
|
32.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Išmanusis laikrodis Imilab KW66, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 38.9 € |
|
32.90 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-20 18:44
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | XIAOMI |
| Kategorija | Išmanieji laikrodžiai, apyrankės |
| Prekės kodas | 6912863261303 |
| Tipas | išmanieji laikrodžiai vyrams |
| Ekrano dydis (coliais) | 1.28 |
| Ekrano tipas | tft |
| Ekrano raiška | 240 x 240 |
| Jutiklinis ekranas | + |
| Apyrankės tipas | plastikas |
| Atsparumas vandeniui | + |
| Vandens atsparumo lygis | ip68 |
| Bluetooth | + |
| NFC | - |
| Wi-Fi | - |
| GPS | - |
| Suderinamumas | ios, android |
| Baterijos talpa | 340mah |
| Baterijos naudojimo laikas | 360val |
| Išmaniosios funkcijos | aktyvumo priminimai, miego stebėjimas, Žingsniamatis, sms ir skambučių pranešimai , Širdies ritmo matuoklis, "find my phone" funkcija, nuotolinis muzikos valdymas, socialinių tinklų pranešimai, chronometras, sporto režimai |
| Pulsometras (HR) | + |
| Ilgis | 4.53cm |
| Plotis | 2.2cm |
| Aukštis | 1.27cm |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | išmanusis laikrodis, laidas, vartotojo instrukcija |
| Svoris | 54g |
| Jungtys | bluetooth, magnetinis įkrovimas |
| Funkcijos | vandeniui atsparus, bluetooth, pulsometras, jutiklinis ekranas |
| Pardavėjo šalis | lietuva |
| Rodyti daugiau | |




























