Xiaomi Mi WiFi Range Extender AC1200 kaina
Xiaomi Mi WiFi Range Extender AC1200 kaina
Mi WiFi Range Extender AC1200 EU 802.11ac 867+300 Mbit/s 10/100 Mbit/s Ethernet ..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 26.29 € |
|
23.29 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
23.29 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Maršrutizatorius Xiaomi Mi WiFi Range Extender AC1200 EU 802.11ac 867+300 Mbit.. |
|
25.99 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Signalo stiprintuvas Xiaomi AC1200Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 34.49 € |
|
25.99 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
25.99 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Xiaomi Mi WiFi Range Extender AC1200 - Bevielio ryšio stiprintuvas Prekė - DVB43.. |
|
29.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
29.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Mi WiFi Range Extender | AC1200 EU | 802.11ac | 867+300 Mbit/s | 10/100 Mbit/s |.. |
|
22.99 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Maršrutizatorius Xiaomi Mi AC1200 RA75 1200MbpsWiFi Range Extender AC1200 |
|
22.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
22.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Mi WiFi Range Extender | AC1200 EU | 802.11ac | 867+300 Mbit/s | 10/100 Mbit/s |..Kviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
23.11 €
1 d.d.
Pristatymo kaina: 2.48 € Pristatymo laikas: 1 d.d. |
23.11 €
1 d.d.
Pristatymo kaina: 2.48 € Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Mi WiFi Range Extender AC1200 EU 802.11ac 867+300 Mbit/s 10/100 Mbit/s Ethernet ..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 26.29 € |
|
23.29 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
23.29 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Mi WiFi Range Extender | AC1200 EU | 802.11ac | 867+300 Mbit/s | 10/100 Mbit/s |.. |
|
23.75 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
23.75 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Wifi Range Extender AC1200 EU 802.11ac, 867+300 Mbit/s, 10/100 Mbit/s1 DVB4348GL.. |
|
23.76 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Maršrutizatorius Xiaomi Mi WiFi Range Extender AC1200 EU 802.11ac, 867+300 Mbit/.. |
|
24.99 €
|
Į parduotuvę ogmina.lt |
Mi WiFi Range Extender | AC1200 EU | 802.11ac | 867+300 Mbit/s | 10/100 Mbit/s |.. |
|
25.40 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Maršrutizatorius Xiaomi Mi WiFi Range Extender AC1200 EU 802.11ac 867+300 Mbit.. |
|
25.99 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Signalo stiprintuvas Xiaomi AC1200Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 34.49 € |
|
25.99 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
25.99 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Signalo stiprintuvas Xiaomi AC1200Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 34.49 € |
|
25.99 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
25.99 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Mi WiFi Range Extender | AC1200 EU | 802.11ac | 867+300 Mbit |
|
26.31 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
26.31 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Maršrutizatorius Xiaomi Mi AC1200 RA75 1200MbpsWiFi Range Extender AC1200 |
|
26.99 €
|
Į parduotuvę europrekes.lt |
Xiaomi Mi WiFi Range Extender AC1200 - Bevielio ryšio stiprintuvas Prekė - DVB43.. |
|
29.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
29.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Mi WiFi Range Extender | AC1200 EU | 802.11ac | 867+300 Mbit/s | 10/100 Mbit/s |.. |
|
33.61 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-14 17:50
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | XIAOMI |
| Kategorija | Maršrutizatoriai |
| Prekės kodas | 6934177728808 |
| Tipas | 4g maršrutizatorius |
| Maksimalus duomenų perdavimo greitis | 867mbps |
| SIM kortelės lizdas | - |
| Wi-Fi | + |
| Maksimalus vartotojų skaičius | 64 |
| VPN palaikymas | - |
| Siųstuvo galingumas | 23dbm |
| Protokolo palaikymas | ieee 802.11n |
| Kodavimas | wpa/wpa2-psk |
| Duomenų perdavimo sparta | 867 |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 2,4 ghz / 5 ghz |
| Jungčių kiekis (10/100 BASE-T) | 1 x 10/100 rj45 ethernet port |
| USB jungtys | - |
| Antena | 2 |
| Antenos tipas | išorinė |
| Antenos lizdas | - |
| Aukštis | 90mm |
| Plotis | 100mm |
| Gylis | 85mm |
| Matmenys | 84 × 100 × 82 |
| Palaikomos technologijos | wps |
| Pakuotės turinys | naudojimo instrukcija |
| Kita informacija | yra aktyvumo indikatorius |
| Rodyti daugiau | |















































