Dulkių siurblys Xiaomi Deerma VC55 kaina
Dulkių siurblys Xiaomi Deerma VC55 kaina
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
| Prekės ženklas | XIAOMI |
| Kategorija | Rankiniai dulkių siurbliai |
| Prekės kodas | 6955578039096 |
| Tipas | belaidis dulkių siurblys |
| Maitinimas | Įkraunama baterija |
| Galios reguliavimas ant rankenos | + |
| Dulkių rinktuvo tipas | dulkių talpa |
| Aukštis | 114cm |
| Plotis | 15cm |
| Gylis | -cm |
| Svoris | 2.2kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 0.3l |
| Drėgnas siurbimas | - |
| Vandens rezervuaro talpa | -l |
| Antgaliai | 2 |
| Maksimalus triukšmo lygis | 78db |
| Plovimo funkcija | - |
| Akumuliatoriaus įtampa | 14.4v |
| Akumuliatoriaus talpa | 2500mah |
| Valymas garais | - |
| Išimamas rankinis siurblys | + |
| Įkrovimo laikas | 300min |
| Veikimo laikas | 20min |
| Rodyti daugiau | |























