Monitorius Xiaomi A27i kaina
Monitorius Xiaomi A27i kaina
Xiaomi | Monitor | A22i | 22 " | VA | 16:9 | 75 Hz | 1 ms | 1920 x 1080 pixels |.. |
|
75.32 €
|
Į parduotuvę complius.lt |
Xiaomi A27i 27" IPS 16:9 ELA5345EU monitorius10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 9.30 eur/mėn |
|
92.99 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Xiaomi monitorius A27iPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
92.99 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
92.99 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Xiaomi A27i Computer Monitor 68.6cm (27") 1920 x 1080 pixels Full HD LCD, Black |
|
102.46 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Monitorius Xiaomi A27i 27", 1920 x 1080, 100 Hz, 6 ms, ELA5345EU |
|
107.13 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
107.13 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Monitorius Xiaomi Monitor A27i 27 " IPS 16:9 100 Hz 6 ms 1920 x 1080 pix..Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
109.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Xiaomi Monitor A27i, Black Xiaomi |
|
109.00 €
19 d.d.
Pristatymo laikas: 19 d.d. |
109.00 €
19 d.d.
Pristatymo laikas: 19 d.d. |
Xiaomi A27i kompiuterio monitorius 68.6 cm (27") 1920 x 1080 pikselių Full HD LC.. |
|
113.40 €
|
Į parduotuvę vitalimax.lt |
Xiaomi monitorius A27iIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
115.00 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
115.00 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
XIAOMI MONITOR A27I |
|
170.26 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
170.26 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 05:54
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | XIAOMI |
| Kategorija | Monitoriai |
| Prekės kodas | 6941948701199 |
| Įstrižainė | 27" |
| Maksimali raiška | 1920 x 1080 |
| Ekrano tipas | ips |
| Jungtis | hdmi |
| Kitos jungtys | displayport, dc-in |
| Įmontuotos garso kolonėlės | - |
| TV priėmimo galimybė | - |
| TV imtuvai | - |
| Kontrastas | 1000 :1 |
| Rekomenduojama raiška | 1920 x 1080 |
| Atnaujinimo dažnis | 100hz |
| Reakcijos laikas | 6ms |
| Stebėjimo kampas (laipsniais) | 178 |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Taško dydis | 0.311 mmmm |
| Lenktas ekranas | - |
| Jutiklinis ekranas | - |
| Montavimo tipas | vesa 75 x 75 |
| Reguliuojamas aukštis | - |
| Kita informacija | "tilt" funkcija |
| Svoris | 3.6kg |
| Distancinio valdymo galimybė | - |
| Korpusas | reguliuojamas pavertimo kampas |
| Aukštis | 45.17cm |
| Plotis | 61.23cm |
| Gylis | 17cm |
| Palaikomos technologijos | hdr10 |
| Energijos klasė | e |
| Žaidimų monitorius | - |
| Komplektacija | monitorius, hdmi laidas |
| Tipas | monitorius, didelis monitorius |
| Rodyti daugiau | |

































































