Whirlpool FFWDD 1076258 SV EE kaina
Whirlpool FFWDD 1076258 SV EE kaina
Skalbimo mašina - džiovyklė Whirlpool FFWDD 1076258 SV EEKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 579 € |
|
452.81 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Whirlpool FFWDD 1076258 SV EEKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 646.0 € |
|
489.97 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Skalbimo mašina - džiovyklė Whirlpool FFWDD 1076258 SV EEKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 579 € |
|
452.81 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Skalbimo mašina - džiovyklė Whirlpool FFWDD 1076258 SV EEKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 579 € |
|
452.81 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Skalbimo mašina Whirlpool laisvai pastatoma skalbyklė-džiovyklė: 10,0kg - FFWDD .. |
|
452.81 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
452.81 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
WHIRLPOOL FFWDD 1076258 SV EE Skalbimo mašina |
|
453.11 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
453.11 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Whirlpool FFWDD 1076258 SV EE skalbimo mašina6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 77.18 eur/mėn |
|
463.10 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Skalbimo mašina FFWDD1076258SVEE | FFWDD1076258SVEE | 8003437636042 |
|
483.90 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Whirlpool FFWDD 1076258 SV EEKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 646.0 € |
|
489.97 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
„Whirlpool FFWDD 1076258 SV EE“ skalbimo mašina-džiovyklė Laisvai pastatoma, pak.. |
|
495.29 €
|
Į parduotuvę freyo.lt |
Skalbimo mašina su džiovinimo funkcija Whirlpool FFWDD 1076258 SV EEYra sandėlyje. |
|
499.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
499.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Skalbimo mašina su džiovinimo funkcija Whirlpool FFWDD 1076258 SV EE |
|
508.20 €
|
Į parduotuvę merlonda.lt |
Skalbimo mašina su džiovinimo funkcija Whirlpool FFWDD 1076258 SV EE | FFWDD1076.. |
|
508.20 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
508.20 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Whirlpool FFWDD 1076258 SV EE washer dryer Freestanding Front-load White E |
|
536.17 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
536.17 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Skalbyklė-džiovyklė Whirlpool FFWDD 1076258 SV EEPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
564.86 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
564.86 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Skalbyklė-džiovyklė Whirlpool FFWDD 1076258 SV EEIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
581.81 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
581.81 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-26 02:58
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | WHIRLPOOL |
| Kategorija | Skalbyklės - džiovyklės |
| Prekės kodas | 8003437636042 |
| Gamintojo kodas | - |
| Maks. skalbinių svoris | 10kg |
| Energijos klasė | b |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | -kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | 23000l |
| Gręžimo klasė | a |
| Gręžimo greitis | 1600aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 580min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | 1min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 80db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina su džiovykle |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 60.5cm |
| Svoris | 73.4kg |
| Vandens sąnaudos ciklui | -l |
| Skalbimo programos, funkcijos | 6th sense; wash&dry 45’ |
| Laikmatis | - |
| Skalbimo programų skaičius | - |
| Greitas skalbimas | + |
| Skalbimo eigos indikacija | + |
| Kita informacija | freshcare+; 6th sense technologija |
| Apsauga nuo vaikų | + |
| Automatinis svėrimas | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Išmanus įrenginys | - |
| Rodyti daugiau | |































