Whirlpool WRSB 7259 WB kaina
Whirlpool WRSB 7259 WB kaina
Skalbimo mašina Whirlpool WRSB 7259 WB EU, 7 kg, baltaKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 393 € |
|
349.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
349.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Skalbimo mašina WHIRLPOOL WRSB 7259 WB EUKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 499 € Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
359.00 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Whirlpool WRSB 7259 WB EUKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 467.0 € |
|
373.07 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
WHIRLPOOL Skalbimo mašina WRSB 7259 WB EU, 7kg, 1200 rpm, Energy class B, Gylis .. |
|
334.70 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
334.70 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Skalbimo mašina Whirlpool WRSB 7259 WB EUPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
334.70 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
334.70 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
Whirlpool WRSB 7259 WB EU skalbimo mašina6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 55.78 eur/mėn |
|
334.70 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 21.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
334.70 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 21.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
WHIRLPOOL WRSB 7259 WB EU Skalbimo mašina |
|
335.10 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
335.10 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Skalbimo mašina Whirlpool WRSB 7259 WB EUIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
349.00 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
349.00 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
Skalbimo mašina Whirlpool WRSB 7259 WB EU, 7 kg, baltaKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 393 € |
|
349.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
349.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Skalbimo mašina Whirlpool WRSB 7259 WB EU, 7 kg, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 393 € |
|
349.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
349.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Skalbimo mašina Whirlpool WRSB 7259 WB EUYra sandėlyje. |
|
359.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
359.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Skalbimo mašina WHIRLPOOL WRSB 7259 WB EUKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 499 € Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
359.00 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Skalbimo mašina Whirlpool WRSB 7259 WB EU | 8003437640278 | 8003437640278 |
|
363.55 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Whirlpool WRSB 7259 WB EUKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 467.0 € |
|
373.07 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Skalbimo mašina Whirlpool WRSB 7259 WB EU | 8003437640278 |
|
376.05 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
376.05 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Whirlpool Washing machine | WRSB 7259 WB EU | Energy efficiency class B | Front .. |
|
454.78 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
454.78 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Whirlpool Washing machine | WRSB 7259 WB EU | Energy efficiency class B | Front .. |
|
510.66 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
510.66 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Šaldytuvas Whirlpool WRSB 7259 WB EU | WRSB7259WBEU | 8003437640278 |
|
540.00 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-26 00:29
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | WHIRLPOOL |
| Kategorija | Skalbimo mašinos |
| Prekės kodas | 8003437640278 |
| Gamintojo kodas | wrsb 7259 wb eu |
| Maks. skalbinių svoris | 7kg |
| Energijos klasė | b |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | -kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Gręžimo klasė | c |
| Gręžimo greitis | 1200aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 205min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | 1min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 78db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 84.5cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 43.5cm |
| Svoris | 64.7kg |
| Ekrano tipas | led |
| Inverterinis variklis | inverterinis variklis |
| Skalbimo programos, funkcijos | steam hygiene; steam refresh; eco 40–60; medvilnė; sintetika; vilna; Švelni; skalavimas + gręžimas |
| Greitas skalbimas | + |
| Skalbimas be gręžimo | + |
| Papildomas skalavimas | + |
| Lengvas lyginimas | + |
| Kitos skalbimo programos | antialerginė programa; antibakterinė programa; mix |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | + |
| Garų funkcija | + |
| Skalbimo programos pauzė | + |
| Skalbimo eigos indikacija | + |
| Apsauga nuo vaikų | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Išmanus įrenginys | - |
| Rodyti daugiau | |





































