Siuvimo mašina Veritas 1333 kaina
Siuvimo mašina Veritas 1333 kaina
Veritas Freiarmnähmaschine Marie Weiß, Rot (MA20C) |
|
156.82 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
156.82 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-30 16:00
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | VERITAS |
| Kategorija | Siuvimo mašinos |
| Prekės kodas | 7640105924707 |
| Siuvimo mašinos tipas | elektromechaninė siuvimo mašina |
| Svoris | 6.1kg |
| Matmenys | 41 x 22 x 35cm |
| Siuvimo programų skaičius | 9 |
| Apšvietimas | + |
| Siuvimo greitis (dygsnių per minutę) | 750 |
| Reguliuojamas dygsnio ilgis | + |
| Reguliuojamas dygsnio plotis | + |
| Maksimalus dygsnio ilgis | 4mm |
| Maksimalus dygsnio plotis | 5mm |
| Elektroninis variklio reguliavimas | + |
| Vertikali šaudyklė | + |
| Horizontali šaudyklė | - |
| Siuvimas dviguba adata | + |
| Adatos padėties pozicionavimas | - |
| Sustiprintų siūlių siuvimas | - |
| Automatinis užtvirtinimas | - |
| Rankovinė platforma | + |
| Prietaisas viršutiniam siūlui įverti | - |
| Viršutinio siūlo įtempimo reguliatorius | + |
| Pėdelės spaudimo reguliatorius | - |
| Dviejų lygių pakėlimo pėdelė | + |
| Siūlės indikacinis langelis | - |
| Įmontuota aksesuarų dėžutė | + |
| Priedai ir aksesuarai | pėdelė, atsuktuvas, instrukcija, peiliukas skylutėms, adatos, ritės, Šepetėlis |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |






















