Uwant M300 kaina
Uwant M300 kaina
Dulkių siurblys Uwant M300Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 149.0 € |
|
97.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
UWANT M300 | Mattress Vacuum | mite removal, 13 kPa |
|
98.96 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
98.96 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Dulkių siurblys UWANT M300 dulkių erkučių siurblys čiužiniams ir baldams |
|
109.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
109.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-05 13:01
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | UWANT |
| Kategorija | Rankiniai dulkių siurbliai |
| Prekės kodas | 6974230881040 |
| Tipas | rankiniai dulkių siurbliai, cikloniniai dulkių siurbliai |
| Galia | 40w |
| Įsiurbimo galia | 500w |
| Maitinimas | tinklas |
| 360° sukiojama žarna | - |
| Vamzdis | - |
| Teleskopinis vamzdis | - |
| Kilimo valymo kokybės klasė | a |
| Dulkių rinktuvo tipas | dulkių talpa |
| Aukštis | 20cm |
| Plotis | 26cm |
| Gylis | 33cm |
| Svoris | 1kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 0.3l |
| Micro filtras | + |
| Vandens rezervuaro talpa | -l |
| Automatinis laido suvyniojimas | + |
| Veikimo spindulys | 4.5m |
| Kita informacija | plaunamas filtras |
| Maksimalus triukšmo lygis | 80db |
| Filtrų tipas | ultraallergy |
| Konstrukcija | skaidrus dulkių konteineris |
| Laido ilgis | 4.5m |
| Plovimo funkcija | - |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |





























