Treniruoklis HMS Cyklop 2 Smith kaina
Treniruoklis HMS Cyklop 2 Smith kaina
Smith treniruoklis HMS Cyklop 2Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 3019 € |
|
2279.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Daugiafunkcinis treniruoklis HMS Cyklop2 SmithTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
2279.99 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
HMS CYKLOP 2 UWN070 suwnica z tosem półkomercyjny | CYKLOP 2 + UWN070 | 59076955.. |
|
2198.50 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Smith treniruoklis HMS Cyklop 2Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 3019 € |
|
2279.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Smith treniruoklis HMS Cyklop 2Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 3019 € |
|
2279.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Abisal Smito staklės HMS Cyklop 2 Semi Comercial |
|
2279.00 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
2279.00 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Daugiafunkcinis treniruoklis HMS Cyklop2 SmithTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
2279.99 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
HMS CYKLOP 2 UWN070 puskomercinė krano sistema su bėgiais | CYKLOP 2 + UWN070 | .. |
|
2305.00 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Smito staklės HMS Cyklop 2 Semi ComercialPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
2668.24 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
2668.24 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
HMS Fitness Cyklop 2 ABS, Back, Biceps, Chest, Quadriceps, Shoulders, Triceps |
|
2731.06 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
2731.06 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
HMS Fitness Cyklop 2 ABS, Back, Biceps, Chest, Quadriceps, Shoulders, Triceps |
|
3451.94 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-26 00:29
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HMS |
| Kategorija | Daugiafunkciniai treniruokliai |
| Prekės kodas | 5907695529227 |
| Svarmenų svoris | 180kg |
| Matmenys | 194 x 152 x 217 cm |
| Treniruoklio svoris (be svarmenų) | 369kg |
| Maksimalus naudotojo svoris | 160kg |
| Treniruojami raumenys | visi |
| Treniruoklis skirtas | pusiau komercinis |
| Priedai | grifas paprastas x 1,grifas lenktas x 1,trumpas strypas x 1,ilgas strypas x 1,metalinė rankena x 2,medžiaginė rankena x 2,dviguba rankena x 1,triguba rankena x 1,dvigubas trosas x 1,paprastas trosas x 1,rankovės x 1,dirželis x 1,priedas grifui |
| Pakuotės dydis | 202 x 42 x 15; 156 x 46 x 22; 127 x 54 x 18; 71.5 x 53.5 x 13.5; 38 x 24 x 12; 38 x 24 x 12; 38 x 24 x 12; 38 x 24 x 12; 195 x 9 x 9cm |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |





















