Gartraukis Tecnowind FLEX 90 IX kaina
Gartraukis Tecnowind FLEX 90 IX kaina
Gartraukis Tecnowind FLEX 90 A CLASS IX |
|
219.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
219.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-03 08:16
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ALLENZI |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Tipas | sieninis gartraukis |
| Gamintojo kodas | flex 90 a class ix |
| Energijos sunaudojimas per metus | 48kwh |
| Energijos klasė | a |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | 29 |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | a |
| Apšvietimo efektyvumas | 40lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | 71 |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | d |
| Minimalus oro srautas | 299m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 800m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 49-63db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 59db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | 0.49w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | + |
| Recirkuliacijos trauka | 560m³/val. |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 4 |
| Intensyvus greitis | + |
| Korpusas | nerūdijantis plienas, stiklas |
| Riebalų filtrai | 2 |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 115cm |
| Plotis | 90cm |
| Gylis | 48cm |
| Valdymas | sensorinis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 120 - 150mm |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | anglies filtrai užsakomi atskirai; led apšvietimas; oro gryninimo funkcija; pagamintas italijoje |
| Laido ilgis | 1m |
| Susijusių prekių skaičius | 1 |
| Rodyti daugiau | |
















