Gartraukis Tecnowind CH LUX 60 kaina
Gartraukis Tecnowind CH LUX 60 kaina
Allenzi Gartraukis Tecnowind CH LUX 60 IH |
|
251.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
251.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Tecnowind CH LUX 60 IHKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 346.0 € |
|
273.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Allenzi Gartraukis Tecnowind CH LUX 60 IH |
|
251.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
251.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Tecnowind CH LUX 60 IHKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 346.0 € |
|
273.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Įmontuojamas gartraukis Allenzi Tecnowind CH LUX 60 IHYra sandėlyje. |
|
288.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
288.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Tecnowind CH LUX 60 IHDaugiau |
|
339.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
339.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 16:00
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | TECNOWIND |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 8001120927132 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Gamintojo kodas | ch lux 60 ih |
| Energijos sunaudojimas per metus | 41.8kwh |
| Energijos klasė | a+ |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | 34.1 |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | a |
| Apšvietimo efektyvumas | 61lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | 80.7 |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | c |
| Minimalus oro srautas | 332.3m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 703m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 52-57db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 69db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | 0.48w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | + |
| Recirkuliacijos trauka | 490m³/val. |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | - |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | + |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 28.5cm |
| Plotis | 51.8cm |
| Gylis | 28.5cm |
| Valdymas | elektroninis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 150mm |
| Svoris | -kg |
| Matmenys | 516 x 276mm |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | anglies filtrai užsakomi atskirai |
| Laido ilgis | 1m |
| Rodyti daugiau | |
























