Tecno Spark 20 Pro 256GB kaina
Tecno Spark 20 Pro 256GB kaina
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
| Prekės ženklas | Tecno |
| Kategorija | Mobilūs telefonai |
| Prekės kodas | 4894947014215 |
| Atminties talpa | 256 GB |
| Apsaugos laipsnis (IP) | IP53 |
| Blykstė | Įmontuota |
| Garantija | 24 |
| Korpuso medžiaga | Stiklas |
| Ekrano raiška | 1080 x 2460 |
| Procesoriaus modelis | Mediatek Helio G99 |
| WiFi sąsaja | + |
| Bluetooth sąsaja | + |
| NFC | + |
| 3G ryšio palaikymas | + |
| 4G ryšio palaikymas | + |
| Vaizdo plokštės modelis | Mali-G57 |
| Įkroviklis komplekte | + |
| Vaizdo įrašymo greitis | 1440p@30fps |
| Palaikomos atminties kortelės | MicroSD |
| Išleidimo metai | 2023 |
| Navigacijos (GPS) funkcija | + |
| Vienetai pakuotėje | 1 |
| Kolekcija | Tecno Spark 20 Pro |
| Priekinė kamera | 32 MP |
| Galinė kamera | 108 MP |
| SIM kortelės tipas | Nano SIM |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Operatyvioji atmintis (RAM) | 12 GB |
| Palaikomų SIM kortelių skaičius | 2 |
| Pikselių tankis | 396 ppi |
| Atnaujintas | - |
| 5G ryšio palaikymas | - |
| Perpakuotas | - |
| USB jungties tipas | USB Type-C |
| Bluetooth versija | 5.2 |
| Pirštų atspaudų skaitytuvas | + |
| Akumuliatoriaus/baterijos tipas | LiPo |
| Maksimali atminties kortelės talpa | 1000 |
| Akumuliatoriaus/baterijos talpa | 5000 |
| Mobilaus telefono tipas | Liečiamu ekranu |
| Belaidis įkrovimas | - |
| FM radijas | + |
| Ausinių lizdas | Yra (3.5 mm) |
| Akumuliatorius/baterija keičiama | - |
| Greitas akumuliatoriaus įkrovimas | + |
| Svoris su akumuliatoriumi | 206 |
| Jutikliai | Šviesos jutiklis |
| Ryšių standartas | GSM / HSPA / LTE |
| Įdiegta operacinė sistema | Android |
| Įdiegtos operacinės sistemos versija | 13 |
| Ekrano tipas | IPS LCD |
| Ekrano dydis | 6.78 |
| Speciali apsauga | Atsparus dulkėms |
| Rodyti daugiau | |
























