Tecno Pop 7 kaina
Tecno Pop 7 kaina
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
| Prekės ženklas | TECNO |
| Kategorija | Mobilūs telefonai |
| Prekės kodas | 4895180793226 |
| Energijos klasė | - |
| Telefono tipas | išmanusis telefonas |
| Lietuvių kalba | + |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Ekrano tipas | ips+ |
| Ekrano dydis (coliais) | 6.6 |
| Ekrano raiška | 1612 x 720 |
| Pagrindinė kamera | 8mpx |
| Priekinė kamera | 5mpx |
| Blykstė | led |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 2000mb |
| Vidinė atmintis (dalis skirta OS) | 64gb |
| Atminties kortelės tipas | microsd |
| Baterijos talpa | 5000mah |
| Operacinė sistema | android |
| Versija | android s-go |
| Papildomos funkcijos | atsparumas drėgmei |
| FM imtuvas | + |
| MP3 | + |
| Modelis | tecno pop 7 |
| Aukštis | 163.8mm |
| Plotis | 75.5mm |
| Gylis | 8.9mm |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | Įkroviklis, telefonas |
| Rodyti daugiau | |





















