Technics EAH-AZ40M2E kaina
Technics EAH-AZ40M2E kaina
Technics TWS EAH-AZ40M2EK BlackKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 139.0 € |
|
127.82 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Ausinės Technics EAH-AZ40M2EK, į ausis, belaidės, juodosDaugiau |
|
139.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Belaidės ausinės Technics EAH-AZ40M2ES, sidabro sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 143.9 € Daugiau |
|
120.13 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Belaidės ausinės Technics EAH-AZ40M2ES, sidabro sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 143.9 € Daugiau |
|
120.13 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
"Technics" belaidės ausinės EAH-AZ40M2EN, rožinio aukso spalvosDaugiau |
|
123.66 €
|
Į parduotuvę printera.lt |
Technics AZ40M2 Silver ausinės6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 20.81 eur/mėn Daugiau |
|
124.83 €
8-9 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 8-9 d.d. |
124.83 €
8-9 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 8-9 d.d. |
Technics EAH-AZ40M2ES, Silver EAH-AZ40M2ESDaugiau |
|
126.72 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
126.72 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
Technics TWS EAH-AZ40M2EK BlackKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 139.0 € |
|
127.82 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Ausinės Technics EAH-AZ40M2EN Auksinis RóżDaugiau |
|
127.82 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
127.82 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Technics wireless earbuds EAH-AZ40M2ES, silverDaugiau |
|
128.30 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
128.30 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Ausinės Technics EAH-AZ40M2EK, į ausis, belaidės, juodosDaugiau |
|
139.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Technics wireless earbuds EAH-AZ40M2EN, rose goldDaugiau |
|
139.00 €
19 d.d.
Pristatymo laikas: 19 d.d. |
139.00 €
19 d.d.
Pristatymo laikas: 19 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-02 02:04
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | TECHNICS |
| Kategorija | Ausinės |
| Prekės kodas | 5025232944187 |
| Tipas | belaidės ausinės |
| Nešiojimo būdas | Į ausis įkišamos |
| Paskirtis | universalios |
| Jungties tipas | bluetooth |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | + |
| Funkcijos | mikrofonas, triukšmo slopinimas |
| Laido ilgis | be laidom |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 40000hz |
| Jautrumas | -db |
| Varža (Ω) | -Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 6mm |
| Pakuotės turinys | charging case, usb-c charge cable, vartotojo vadovas |
| Kita informacija | atsparumas vandeniui ipx4 |
| Jautrumas (dB/mW) | - |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | 10m |
| Atminties kortelės lizdas | - |
| Maksimalus veikimo laikas | -val. |
| Konstrukcija | Įstatomos ausinės |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Svoris | 5g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | integruotas |
| Susijusių prekių skaičius | 2 |
| Rodyti daugiau | |


































