Televizorius TCL 98P745 kaina
Televizorius TCL 98P745 kaina
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
| Prekės ženklas | TCL |
| Kategorija | Televizoriai |
| Prekės kodas | 5901292521301 |
| Plotis | 217.7 |
| Aukštis | 124.7 |
| Garantija | 24 |
| Įtampa | 240 |
| Svoris | 58 |
| Gylis | 4.8 |
| Ekrano įstrižainė | 98 |
| Ekrano raiškos tipas | 4K UHD |
| Procesoriaus modelis | Quad Core |
| Įdiegta operacinė sistema | Google (Android) TV |
| Bluetooth sąsaja | + |
| Ethernet LAN (RJ-45) lizdas | + |
| USB 3.x jungčių skaičius | 1 |
| HDMI lizdų skaičius | 4 |
| HDMI lizdo tipas | HDMI 2.1 |
| Ekrano tipas | UHD |
| Modelis | 98P745 |
| Garso sistema | Dolby AC-4 |
| WiFi sąsaja | + |
| Energinio efektyvumo klasė | G |
| Gylis su stovu | 42 |
| Aukštis su stovu | 128.8 |
| Svoris be stovo | 55.4 |
| Ekrano raiška | 4K (3840 x 2160) |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Garso galia | 40 |
| Skaitmeninio imtuvo tipas | DVB-T2/C/S2 |
| „Smart TV" | + |
| VESA standartas | 500 x 600 |
| Ekrano dažnis | 144 |
| Energijos suvartojimas budėjimo režimu | 0.5 |
| Kitos jungtys | Skaitmeninis optinis audio išėjimas |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Energijos efektyvumo klasės skalė | A - G |
| Televizorių įstrižainė | >86" |
| Rodyti daugiau | |


































