Televizorius TCL 50C645 kaina
Televizorius TCL 50C645 kaina
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
| Prekės ženklas | TCL |
| Kategorija | Televizoriai |
| Prekės kodas | 5901292519704 |
| Plotis | 111.2 |
| Aukštis | 64.5 |
| Garantija | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 |
| Įtampa | 240 |
| Svoris | 9.2 |
| Gylis | 8.1 |
| Ekrano įstrižainė | 50 |
| Ekrano raiškos tipas | 4K UHD |
| Įdiegta operacinė sistema | Google (Android) TV |
| Bluetooth sąsaja | + |
| USB 3.x jungčių skaičius | 1 |
| HDMI lizdų skaičius | 3 |
| HDMI lizdo tipas | HDMI 2.1 |
| Ekrano tipas | LCD |
| Modelis | 50C645KX1 |
| Garso sistema | Dolby Atmos |
| WiFi sąsaja | + |
| Energinio efektyvumo klasė | G |
| Metinės energijos sąnaudos | 68 |
| Foninis apšvietimas | - |
| Gylis su stovu | 26.5 |
| Aukštis su stovu | 69.9 |
| Svoris be stovo | 9.1 |
| Ekrano raiška | 4K (3840 x 2160) |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Garso galia | 20 |
| Skaitmeninio imtuvo tipas | DVB - T2 / HEVC |
| „Smart TV" | + |
| 3D funkcija | - |
| VESA standartas | 200 x 200 |
| Gamybos metai | 2023 |
| Ekrano dažnis | 50 |
| DLNA | + |
| Serija | C645K |
| Energijos suvartojimas budėjimo režimu | 0.50 |
| Energijos sąnaudos, kWh/1000 h | 68 |
| Energijos efektyvumo klasės skalė | A - G |
| Rodyti daugiau | |












































