Televizorius Sony FW-85BZ40L kaina
Televizorius Sony FW-85BZ40L kaina
Monitorius TV Set Sony FW-85BZ40L 85-inch Professional EkranasDaugiau |
|
4026.22 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
4026.22 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Monitorius Sony FW-85BZ40L, VA, 60 Hz, 4K UHD, 85"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 4390 € |
|
4190.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Sony Digital Signage FW-85BZ40L FW85BZ40L Bravia Professional Displays (FW-85BZ4.. |
|
3617.95 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
SONY Digital Signage FW-85BZ40L FW85BZ40L Bravia Professional Displays (FW-85BZ4.. |
|
3702.80 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
TV Set Sony FW-85BZ40L 85-inch Professional Display |
|
3799.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
3799.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Sony FW-85BZ40L Signage Display |
|
3808.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
3808.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Monitorius TV Set Sony FW-85BZ40L 85-inch Professional EkranasDaugiau |
|
4026.22 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
4026.22 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Sony FW-85BZ40L FW-85BZ40L |
|
4129.01 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
4129.01 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
Monitorius Sony FW-85BZ40L, VA, 60 Hz, 4K UHD, 85"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 4390 € |
|
4190.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Monitorius Sony FW-85BZ40L, VA, 60 Hz, 4K UHD, 85"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 4390 € |
|
4190.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Sony Bravia Professional Displays FW-85BZ40L - 216 cm (85) Diagonalklasse BZ40L .. |
|
5554.19 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
5554.19 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 16:43
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SONY |
| Kategorija | Televizoriai |
| Prekės kodas | 454873615009 |
| Plotis | 189.9 |
| Aukštis | 108.9 |
| Garantija | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 |
| Gylis | 7.1 |
| Ekrano įstrižainė | 85 |
| Ekrano raiškos tipas | 4K UHD |
| Įdiegta operacinė sistema | Google (Android) TV |
| Ethernet LAN (RJ-45) lizdas | + |
| USB 2.0 jungčių skaičius | 2 |
| HDMI lizdų skaičius | 4 |
| Ekrano tipas | UHD/QNED/QLED |
| Modelis | FW-85BZ40L |
| WiFi sąsaja | + |
| WiFi Direct sąsaja | + |
| Energinio efektyvumo klasė | F |
| Metinės energijos sąnaudos | 373 |
| Foninis apšvietimas | + |
| Svoris be stovo | 44.5 |
| Ekrano raiška | 4K (3840 x 2160) |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Garso galia | 20 |
| Vidinė atmintis, GB | 32 |
| „Smart TV" | + |
| VESA standartas | 400 x 400 |
| Ekrano dažnis | 60 |
| Serija | Bravia |
| Energijos suvartojimas budėjimo režimu | 0.5 |
| Kitos jungtys | RS-232C |
| Kilmės šalis | Japonija |
| Energijos sąnaudos, kWh/1000 h | 151 |
| Energijos efektyvumo klasės skalė | A - G |
| Televizorių įstrižainė | 76-85" |
| Rodyti daugiau | |





















