Televizorius Sony FW-55BZ40L kaina
Televizorius Sony FW-55BZ40L kaina
Monitorius Sony FW-55BZ40L, IPS, 60 Hz, 4K UHD, 55"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1509 € |
|
1353.63 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Monitorius Sony PRO BRAVIA 55" 4K Ultra HD 60 HzKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1764.0 € |
|
1427.09 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Sony 55 Professional BRAVIA LCD 700nit Haze display with up to 5 years PrimeSupp.. |
|
1207.39 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
1207.39 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Sony FW-55BZ40L FW-55BZ40L |
|
1226.76 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
1226.76 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
FW-55BZ40L 55INCH PRO - BRAVIA LCD 700NIT HAZE |
|
1331.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1331.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Sony FW-55BZ40L 55" IPS 16:9 monitorius6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 225.60 eur/mėn |
|
1353.62 €
13-14 d.d.
Pristatymo kaina: 10.99 € Pristatymo laikas: 13-14 d.d. |
1353.62 €
13-14 d.d.
Pristatymo kaina: 10.99 € Pristatymo laikas: 13-14 d.d. |
Monitorius Sony FW-55BZ40L, IPS, 60 Hz, 4K UHD, 55"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1509 € |
|
1353.63 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Monitorius Sony FW-55BZ40L, IPS, 60 Hz, 4K UHD, 55"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1509 € |
|
1353.63 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Monitorius Sony FW-55BZ40L 55 COLIŲ PRO – BRAVIA LCD 700NIT HAZE |
|
1353.63 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
1353.63 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
SONY FW-55BZ40L Signage Display Digital signage flat panel 139.7 cm (55) LCD Wi-.. |
|
1381.06 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Monitorius Sony PRO BRAVIA 55" 4K Ultra HD 60 HzKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1764.0 € |
|
1427.09 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 18:45
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SONY |
| Kategorija | Televizoriai |
| Prekės kodas | 4548736150133 |
| Plotis | 124.3 |
| Aukštis | 72.1 |
| Garantija | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 |
| Svoris | 16.7 |
| Gylis | 7.1 |
| Ekrano įstrižainė | 55 |
| Ekrano raiškos tipas | 4K UHD |
| Įdiegta operacinė sistema | Google (Android) TV |
| Ethernet LAN (RJ-45) lizdas | + |
| USB 2.0 jungčių skaičius | 2 |
| HDMI lizdų skaičius | 4 |
| Ekrano tipas | UHD/QNED/QLED |
| Modelis | FW-55BZ40L |
| WiFi sąsaja | + |
| NFC | - |
| Energinio efektyvumo klasė | F |
| Metinės energijos sąnaudos | 201 |
| Foninis apšvietimas | - |
| Gylis su stovu | 33.8 |
| Aukštis su stovu | 78.7 |
| Svoris be stovo | 15.8 |
| Ekrano raiška | 4K (3840 x 2160) |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Garso galia | 20 |
| Vidinė atmintis, GB | 32 |
| „Smart TV" | + |
| VESA standartas | 300 x 300 |
| Ekrano dažnis | 60 |
| DLNA | - |
| Serija | Bravia |
| Energijos suvartojimas budėjimo režimu | 0.5 |
| Kitos jungtys | RS-232C |
| Kilmės šalis | Japonija |
| Energijos sąnaudos, kWh/1000 h | 76 |
| Energijos efektyvumo klasės skalė | A - G |
| Televizorių įstrižainė | 51-55" |
| Rodyti daugiau | |





























