Sodo stalas Keter Julie, juodas kaina
Sodo stalas Keter Julie, juodas kaina
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
| Prekės ženklas | KETER |
| Kategorija | Lauko stalai |
| Prekės kodas | 8711245147901 |
| Medžiaga | plastikas |
| Tipas | sulankstomas lauko stalas |
| Ilgis | 147cm |
| Plotis | 90cm |
| Aukštis | 74.5cm |
| Stilius | praktiškas |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
















