Sodo stalas Keter Julie, pilkas kaina
Sodo stalas Keter Julie, pilkas kaina
Sodo stalas Julie , pilkasKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 182.0 € |
|
112.48 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Lauko stalas Keter Julie, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 168.9 € |
|
123.54 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Julie sodo stalas 147 x 90 cm grafitas KETER |
|
112.38 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
112.38 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Sodo stalas Julie , pilkasKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 182.0 € |
|
112.48 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Lauko stalas Keter Julie, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 168.9 € |
|
123.54 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Lauko stalas Keter Julie, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 168.9 € |
|
123.54 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-25 17:25
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | KETER |
| Kategorija | Lauko stalai |
| Prekės kodas | 8711245148113 |
| Medžiaga | plastikas |
| Tipas | sulankstomas lauko stalas |
| Ilgis | 147cm |
| Plotis | 90cm |
| Aukštis | 74.5cm |
| Stilius | praktiškas |
| Baldų kolekcija | julie |
| Forma | stačiakampis |
















