Socomec NETYS PE 1000VA, 600 W kaina
Socomec NETYS PE 1000VA, 600 W kaina
Socomec Netys PE1000Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 247.0 € |
|
199.33 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-14 13:15
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SOCOMEC |
| Kategorija | UPS - Nepertraukiamo maitinimo šaltiniai |
| Prekės kodas | 8027122515177 |
| Architektūra | line-interactive |
| Veikimo laikas pilna apkrova | 45min. |
| Galingumas (VA) | 1000 |
| Galingumas | 600w |
| Tipas | maitinimo šaltiniai |
| Svoris | 9.7kg |
| Kabelio ilgis | -m |
| USB jungčių skaičius | 1vnt. |
| Išvesties jungtys | rj-45, usb |
| Jungties tipas | rj-45 |
| Aušinimas | - |
| Perjungimo laikas | -ms |
| Standartinių lizdų skaičius | 4 |
| Įvesties įtampa | 230v |
| Išvesties įtampa | 230v |
| Aukštis | 16.5cm |
| Plotis | 14.5cm |
| Gylis | 34.5cm |
| Korpusas | tower |
| Rodyti daugiau | |
























