Snakebyte 4 Pro kaina
Snakebyte 4 Pro kaina
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-30 10:49
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SNAKEBYTE |
| Kategorija | Ausinės |
| Prekės kodas | 4039621913136 |
| Tipas | laidinės ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | universalios |
| Jungties tipas | 3.5 mm (aux) |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | 1.2m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000hz |
| Jautrumas | 105db |
| Varža (Ω) | 32Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 50mm |
| Svoris | 250g |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |



















