Šaldytuvas Snaigė SRF40FB-P5CB2E0 kaina
Šaldytuvas Snaigė SRF40FB-P5CB2E0 kaina
Dviduris šaldytuvas su šaldikliu Snaigė SRF40FB-P5CB2E0Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
679.00 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Šaldytuvas Snaigė SRF40FB-P5CB2E0Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
679.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
679.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Šaldytuvas Snaigė SRF40FB-P5CB2E0Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
699.37 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
699.37 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-29 15:54
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SNAIGĖ |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 6952000314165 |
| Gamintojo kodas | ff2-55-5 |
| Šaldytuvo tipas | dviduris šaldytuvas |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 287kwh |
| Bendra talpa | 442l |
| Šaldytuvo talpa | 291l |
| Šaldiklio talpa | 151l |
| Temperatūra šaldiklyje | -14/-22ºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 9.5val. |
| Užšaldymo galia | 11.2kg/24h |
| Klimato klasė | n, sn, st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 39db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | nofrost, led apšvietimas |
| Plotis | 91cm |
| Aukštis | 177cm |
| Gylis | 58cm |
| Svoris | 73kg |
| Energijos sąnaudos | 0.786kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | + |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | + |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Padėklas ledukams | + |
| Kita | nofrost technologija |
| Keičiama durų kryptis | - |
| Lentynos | 8 |
| Žemos temperatūros kamera | - |
| Palaikomos technologijos | no frost |
| STAR klasė | 4 |
| Kitų skyrių vidaus temperatūra | 2-8 °c |
| Rodyti daugiau | |












