Šaldiklis Snaigė F10SM-T6002E1 kaina
Šaldiklis Snaigė F10SM-T6002E1 kaina
Snaigė F 10SM-T6002E1Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
268.00 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-17 11:23
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SNAIGE |
| Kategorija | Šaldikliai |
| Prekės kodas | 4770104211027 |
| Tipas | mažas šaldiklis |
| Gamintojo kodas | 10sm-t6002e1 |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 167kwh |
| Bendra talpa | 98l |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 17val. |
| Užšaldymo galia | 9kg/24h |
| Klimato klasė | n, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 38db |
| Montavimo tipas | laisvai statomi |
| Savybės | greitas užšaldymas |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 56cm |
| Gylis | 60cm |
| Svoris | 34kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Ledo gaminimo įranga | no |
| Kita informacija | 4 krepšiai. |
| Rodyti daugiau | |
























