Smeg WNP96SLAAIN kaina
Smeg WNP96SLAAIN kaina
SMEG skalbyklė WNP96SLAAIN1Kaina taikoma IMPERIJA klubo nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 909.00 € |
|
773.00 €*
|
Į parduotuvę imperija.lt |
SMEG WNP96SLAAIN1 Skalbimo mašinaLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
909.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
909.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Skalbimo mašina Smeg WNP96SLAAIN1Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
1038.44 €
|
Į parduotuvę bigbox.lt |
Skalbimo mašina Smeg WNP96SLAAIN1Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1069.59 €
|
Į parduotuvę technorama.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-20 15:45
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SMEG |
| Kategorija | Skalbimo mašinos |
| Prekės kodas | 8017709328221 |
| Gamintojo kodas | wnp96slaain |
| Maks. skalbinių svoris | 9kg |
| Energijos klasė | a |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.49kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Gręžimo klasė | a |
| Gręžimo greitis | 1600aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 228min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 78db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 84cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 58cm |
| Svoris | -kg |
| Vandens sąnaudos ciklui | -l |
| Maks. džiovinamų skalbinių svoris | -kg |
| Skalbimo programų skaičius | - |
| Išmanus įrenginys | - |
| Rodyti daugiau | |































