Kaitlentė Siemens EX275HXC1E kaina
Kaitlentė Siemens EX275HXC1E kaina
SIEMENS EX275HXC1E PaviršiusVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
899.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
899.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Indukcinė kaitlentė Siemens EX275HXC1EPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
908.16 €
|
Į parduotuvę bigbox.lt |
Indukcinė kaitlentė Siemens EX275HXC1EIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
935.40 €
|
Į parduotuvę technorama.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-02-24 19:50
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SIEMENS |
| Kategorija | Kaitlentės |
| Prekės kodas | 4242003927328 |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Tipas | keraminė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | stiklo keramika |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | -w |
| Valdymas | jutiklinis |
| Aukštis | 51cm |
| Plotis | 91.2cm |
| Gylis | 35cm |
| Kaitinimo galingumo lygiai | - |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinio užvirinimo funkcija | - |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Laikmatis | + |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | + |
| Garsinis signalas | + |
| Užvirimo jutiklis | - |
| Kepimo jutiklis | - |
| Puodo atpažinimo funkcija | + |
| Kita informacija | dviejų didelių lankščių (flex) zonų paviršius; centrinė jutiklinė valdymo juosta |
| Palaikomos technologijos | stop & go |
| Rodyti daugiau | |
































