Mikrobangų krosnelė Siemens BE623LMB3 kaina
Mikrobangų krosnelė Siemens BE623LMB3 kaina
SIEMENS iQ300 BE623LMB3 Built-in Microwave, Black, Stainless Steel |
|
236.05 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Mikrobangų krosnelė Siemens BE623LMB3Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
256.55 €
|
Į parduotuvę bigbox.lt |
Siemens iQ300, Įmontuojama, Kombinuota mikrobangų krosnelė, 20 l, 800 W, Rotacin.. |
|
256.55 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
256.55 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
Mikrobangų krosnelė Siemens BE623LMB3Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
264.25 €
|
Į parduotuvę technorama.lt |
SIEMENS BE623LMB3 MikrobanginėVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
275.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
275.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Siemens iQ300 , Built-in, Combination microwave, 20 L, 800 W, Rotary, Touch, Black |
|
310.17 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
Siemens iQ300 , Built-in, Combination microwave, 20 L, 800 W, Rotary, Touch, Bla.. |
|
310.30 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 21:20
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SIEMENS |
| Kategorija | Mikrobangų krosnelės |
| Prekės kodas | 4242003913024 |
| Gamintojo kodas | be623lmb3 |
| Tipas | mikrobangų krosnelė |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | -w |
| Aukštis | 33.5cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 38.2cm |
| Talpa | 20l |
| Valdymas | mechaninis |
| Laikmatis | + |
| Grilis | + |
| Grilio galingumas | -w |
| Besisukantis padėklas | 27cm |
| Galios lygių skaičius | 5 |
| Atitirpinimo režimas | + |
| Laikmačio funkcija | + |
| Veikimo pabaigos signalas | + |
| Vidaus danga | nerūdijantis plienas |
| Konvekcija | - |
| Kita informacija | vaikų saugos užraktas: taip; durų atidarymo kryptis: kairė |
| Rodyti daugiau | |





















