Televizorius Sharp 43GL2EG kaina
Televizorius Sharp 43GL2EG kaina
Šiuo metu šios prekės pardavėjų nėra.
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
-
Dalintis Facebook
-
Kopijuoti nuorodą
Nuoroda nukopijuota
Anksčiau galioję pardavėjų pasiūlymai (40)
Televizorius Sharp | 43GL4260E | 43" (108cm) | Smart TV | Google | 4K UHD | Juodas |
|
280.56 €
|
Išparduotavarle.lt |
Sharp 43GL4260E televizorius 109,2 cm (43") 4K Ultra HD Smart TV „Wi-Fi“ Juoda |
|
307.40 €
|
Išparduotafrog.ee |
Sharp 43GL2EG 43 (108cm) 4K Ultra HD Smart Google Frameless TV, Dolby Vision, D.. |
|
309.72 €
|
Išparduotaerno.lt |
Sharp “ 43GL2EG 43 colių (108 cm) 4K Ultra HD išmanusis „Google“ berėmis televiz.. |
|
312.19 €
|
Išparduotatoptech.lt |
Sharp 43GL2EG 43" (108cm) 4K Ultra HD Smart Google Frameless TV, Dolby Vision, D.. |
|
312.76 €
|
Išparduotakmobiles.lt |
Sharp | 43GL4260E | 43" (108cm) | Smart TV | Google | 4K UHD | Black |
|
317.37 €
|
Išparduotamaziausiakaina.lt |
Sharp | 43GL4260E | 43" (108cm) | Smart TV | Google | 4K UHD | Black|43GL4260E |
|
317.44 €
|
Išparduotacomplius.lt |
Sharp | 43GL4260E | 43" (108cm) | Smart TV | Google | 4K UHD | Black |
|
318.85 €
|
Išparduotakilobaitas.lt |
Sharp 43GL2EG 43" (108cm) 4K Ultra HD Smart Google Frameless TV, Dolby Vision, D.. |
|
321.92 €
|
Išparduotasmartech.ee |
Sharp | 43GL4260E | 43" (108cm) | Smart TV | Google | 4K UHD | Black |
|
322.46 €
|
Išparduotatrajektorija.lt |
Sharp | 43GL4260E | 43" (108cm) | Smart TV | Google | 4K UHD | Black |
|
326.52 €
|
Išparduotasmartonly.eu |
Sharp | 43GL4260E | 43" (108cm) | Smart TV | Google | 4K UHD | Black 43GL4260E |.. |
|
334.02 €
|
Išparduotaelektrika.lv |
Sharp | 43GL4260E | 43" (108cm) | Smart TV | Google | 4K UHD | Black |
|
334.65 €
|
Išparduotapricemarket.lv |
Televizorius Sharp 43GL4260E 43" (108cm) Smart TV Google 4K UHD Black |
|
345.00 €
|
Išparduotatopocentras.lt |
„Sharp“ 43GL2EG 43 colių (108 cm) 4K Ultra HD išmanusis „Google“ berėmis televiz.. |
|
351.08 €
|
Išparduotaintop.lt |
Sharp 43GL2EG 43 colių (108 cm) 4K Ultra HD išmanusis „Google“ berėmis televizor.. |
|
375.29 €
|
Išparduotamarsietis.lt |
Kainų kitimo istorija - Televizorius Sharp 43GL2EG

Kam mokėti daugiau?
- Apie kainas sužinokite pirmi
- Gaukite akcijų pasiūlymus
- Gaukite nuolaidų kodus
Gaukite pranešimus apie sumažėjusią kainą!
Prisijunkite ir mes jus pirmus informuosime apie kainų pasikeitimus! 💚
Prisijungti su Facebook Prisijungti su GoogleNenaudoji Facebook arba Gmail? Registruotis su el. paštu
Yra didelė tikimybė, kad šios prekės kaina sumažės 10% per ateinančias 3 savaites!
Atsiliepimai, komentarai, nuomonės - Televizorius Sharp 43GL2EG
Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!
Informacija
| Prekės ženklas | SHARP |
| Kategorija | Televizoriai |
| Prekės kodas | 5905683270151 |
| Plotis | 96.19 |
| Aukštis | 55.81 |
| Garantija | 24 |
| Įtampa | 240 |
| Prekės svoris su pakuote | 11200 |
| Svoris | 7.2 |
| Komplekte | Televizorius, Nuotolinio valdymo pultas, 2 AAA baterijos, TV stovo komplektas, Greitos pradžios vadovas |
| Gylis | 9.48 |
| Ekrano įstrižainė | 43 |
| Ekrano raiškos tipas | 4K UHD |
| Įdiegta operacinė sistema | Google (Android) TV |
| Bluetooth sąsaja | + |
| Ethernet LAN (RJ-45) lizdas | + |
| USB 2.0 jungčių skaičius | 2 |
| HDMI lizdų skaičius | 4 |
| HDMI lizdo tipas | HDMI 2.1 |
| Ekrano tipas | Mini LED |
| Funkcijos | Netflix, Youtube, Google Play Movies & TV, Google Play Store, Prime Video |
| Modelis | 43GL4260E |
| Garso sistema | Dolby Atmos |
| WiFi sąsaja | + |
| Energinio efektyvumo klasė | F |
| Gylis su stovu | 23.9 |
| Aukštis su stovu | 60.71 |
| Ekrano raiška | 4K (3840 x 2160) |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Garso galia | 16 |
| Vaizdo gerinimo sistemos | HDR10, HLG, Dolby Vision™ |
| Skaitmeninio imtuvo tipas | DVB-T / T2 / C / S / S2 |
| S/PDIF jungtis | + |
| „Smart TV" | + |
| 3D funkcija | - |
| VESA standartas | 300 x 300 |
| Serija | GL4260E |
| Energijos suvartojimas budėjimo režimu | 0.5 |
| Kitos jungtys | Skaitmeninis optinis audio išėjimas |
| Energijos sąnaudos, kWh/1000 h | 53 |
| Energijos efektyvumo klasės skalė | A - G |
| Pakuotės aukštis | 0.134 |
| Pakuotės plotis | 0.632 |
| Pakuotės ilgis | 1.064 |
| Televizorių įstrižainė | 33-43" |
| Rodyti daugiau Rodyti mažiau | |










































