Shark IZ3020F0 kaina
Shark IZ3020F0 kaina
Tefal Clean It Compact, žalias - Kilimų ir apmušalų valymo įrenginysAtsipalaiduok, puikūs pasiūlymai jau čia |
|
119.99 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
Plaunantis dulkių siurblys Tefal Clean It Compact Pet, 400 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 165.9 € |
|
122.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Tefal Clean It Compact Pet - Plaunantis dulkių siurblys IZ3020F0 (3121040096840)Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 182.0 € |
|
152.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Tefal IZ3020F0 dulkių siurblys6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 20.00 eur/mėn |
|
119.99 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
119.99 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
Tefal Clean It Compact, žalias - Kilimų ir apmušalų valymo įrenginysAtsipalaiduok, puikūs pasiūlymai jau čia |
|
119.99 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
Plaunantis dulkių siurblys Tefal Clean It Compact Pet, 400 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 165.9 € |
|
122.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Plaunantis dulkių siurblys Tefal Clean It Compact Pet, 400 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 165.9 € |
|
122.90 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Dulkių siurblys Kilimų ir apmušalų valymo įrenginys Tefal Clean It Compact IZ302.. |
|
131.77 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
131.77 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Plaunantis dulkių siurblys Tefal Clean It Compact Pet, 400 WPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
131.97 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
131.97 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
TEFAL | IZ3020F0 |
|
137.50 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
137.50 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Plaunantis dulkių siurblys Tefal Clean It Compact Pet, 400 WIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
138.57 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
138.57 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
TEFAL Carpet and Upholstery Cleaner | IZ3020F0 Clean it Compact | Corded operati.. |
|
139.90 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
TEFAL |
|
141.14 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
141.14 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
TEFAL |
|
146.82 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
146.82 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Tefal Clean It Compact Pet - Plaunantis dulkių siurblys IZ3020F0 (3121040096840)Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 182.0 € |
|
152.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
TEFAL Carpet and Upholstery Cleaner | IZ3020F0 Clean it Compact | Corded operati.. |
|
167.14 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 19:31
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | TEFAL |
| Kategorija | Dulkių siurbliai |
| Prekės kodas | 3121040096840 |
| Tipas | plaunamieji dulkių siurbliai |
| Maitinimas | tinklas |
| Galios reguliavimas ant korpuso | - |
| Galios reguliavimas ant rankenos | - |
| 360° sukiojama žarna | + |
| Vamzdis | plastikinis |
| Teleskopinis vamzdis | netaikoma |
| Dulkių rinktuvo tipas | vandens filtras |
| Aukštis | 22.5cm |
| Plotis | 26.5cm |
| Gylis | 38cm |
| Svoris | 3.9kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 0.8l |
| HEPA filtras | - |
| Drėgnas siurbimas | + |
| Vandens rezervuaro talpa | 1.4l |
| Antgaliai | antgalis apmušalams, grindų valymo antgalis, antgalis plyšiams |
| Automatinis laido suvyniojimas | - |
| Guminiai ratukai | - |
| Maksimalus triukšmo lygis | 70db |
| Konstrukcija | skaidrus dulkių konteineris, tinklo kabelio laikiklis |
| Laido ilgis | 4m |
| Plovimo funkcija | + |
| Rodyti daugiau | |






















