Shark IZ3020F0 цена
Shark IZ3020F0 цена
Plaunantis dulkių siurblys Tefal Clean It Compact Pet, 400 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 165.9 € |
|
119.69 €*
|
B магазин senukai.lt |
Tefal Clean It Compact, žalias - Kilimų ir apmušalų valymo įrenginysNemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ |
|
149.99 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
149.99 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Dulkių siurblys Tefal Clean It Compact Pet - Plaunantis dulkių siurblys IZ3020F0..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 182.0 € |
|
119.68 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
119.68 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Plaunantis dulkių siurblys Tefal Clean It Compact Pet, 400 WIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
119.69 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
119.69 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Plaunantis dulkių siurblys Tefal Clean It Compact Pet, 400 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 165.9 € |
|
119.69 €*
|
B магазин senukai.lt |
Plaunantis dulkių siurblys Tefal Clean It Compact Pet, 400 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 165.9 € |
|
119.69 €*
|
B магазин 1a.lt |
Tefal IZ3020F0 dulkių siurblys10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 11.97 eur/mėn |
|
119.69 €
|
B магазин rde.lt |
Dulkių siurblys Kilimų ir apmušalų valymo įrenginys Tefal Clean It Compact IZ302.. |
|
119.69 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
119.69 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
TEFAL |
|
126.50 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
126.50 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Plaunantis dulkių siurblys Tefal Clean It Compact Pet, 400 WPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
131.97 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
131.97 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Tefal Clean It Compact, žalias - Kilimų ir apmušalų valymo įrenginysNemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ |
|
149.99 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
149.99 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-21 00:53
! Сообщить об ошибке| Марка | TEFAL |
| Категория | Пылесосы |
| Продукт код | 3121040096840 |
| Tipas | plaunamieji dulkių siurbliai |
| Maitinimas | tinklas |
| Galios reguliavimas ant korpuso | - |
| Galios reguliavimas ant rankenos | - |
| 360° sukiojama žarna | + |
| Vamzdis | plastikinis |
| Teleskopinis vamzdis | netaikoma |
| Dulkių rinktuvo tipas | vandens filtras |
| Aukštis | 22.5cm |
| Plotis | 26.5cm |
| Gylis | 38cm |
| Svoris | 3.9kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 0.8l |
| HEPA filtras | - |
| Drėgnas siurbimas | + |
| Vandens rezervuaro talpa | 1.4l |
| Antgaliai | antgalis apmušalams, grindų valymo antgalis, antgalis plyšiams |
| Automatinis laido suvyniojimas | - |
| Guminiai ratukai | - |
| Maksimalus triukšmo lygis | 70db |
| Konstrukcija | skaidrus dulkių konteineris, tinklo kabelio laikiklis |
| Laido ilgis | 4m |
| Plovimo funkcija | + |
| Показать больше | |




























