Mikrobangų krosnelė Severin MW 7918 kaina
Mikrobangų krosnelė Severin MW 7918 kaina
Severin MW 7918Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
193.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Severin MW 7918Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
193.00 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Severin MW 7918 |
|
186.57 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
186.57 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Severin MW 7918 mikrobangų krosnelė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 18.90 eur/mėn |
|
189.00 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Mikrobangų krosnelė Severin MW 7918Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
189.00 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
189.00 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
Severin MW 7918 |
|
189.20 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
189.20 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Severin MW 7918Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
193.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Mikrobangų krosnelė Severin MW 7918Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
193.00 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
193.00 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
Severin MW 7918Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
193.00 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Mikrobangų krosnelė Severin MW 7918 GRILL+CRISPYWAVE |
|
205.99 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
205.99 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Severin Mikrobangų krosnelė »Crispy Wave MW 7918« Grilis | Karšto oro | mikroban.. |
|
224.94 €
|
Į parduotuvę otto.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 01:41
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SEVERIN |
| Kategorija | Mikrobangų krosnelės |
| Prekės kodas | 4008146044953 |
| Gamintojo kodas | 7918000 |
| Tipas | mikrobangų krosnelė su konvekcija |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Galia | 900w |
| Aukštis | 28cm |
| Plotis | 48.5cm |
| Gylis | 47.5cm |
| Talpa | 25l |
| Valdymas | elektroninis |
| Laikmatis | + |
| Grilis | + |
| Grilio galingumas | 1150w |
| Besisukantis padėklas | taipcm |
| Atitirpinimo režimas | + |
| Veikimo pabaigos signalas | + |
| Konvekcija | + |
| Rodyti daugiau | |




















