Mikrobangų krosnelė Severin MW 7752 kaina
Mikrobangų krosnelė Severin MW 7752 kaina
Mikrobangų krosnelė Severin MW 7752Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 179.9 € |
|
132.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Severin MW 7752Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 161.0 € |
|
136.88 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Mikrobangų krosnelė Severin 900W, juodaKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 289 € |
|
139.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Severin MW 7752 23L |
|
131.89 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
131.89 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Mikrobangų krosnelė Severin MW 7752 23L |
|
132.47 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
132.47 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Mikrobangų krosnelė Severin MW 7752Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 179.9 € |
|
132.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Mikrobangų krosnelė Severin MW 7752Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 179.9 € |
|
132.90 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Severin MW 7752 mikrobangų krosnelė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 22.40 eur/mėn |
|
134.42 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 6.49 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
134.42 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 6.49 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
Mikrobangų krosnelė Severin MW 7752Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
136.88 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
136.88 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
Mikrobangų krosnelė Severin MW 7752Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
136.88 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
136.88 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
Severin MW 7752Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 161.0 € |
|
136.88 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Mikrobangų krosnelė Severin 900W, juodaKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 289 € |
|
139.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Severin MW 7752 Juoda, Nerūdijančiojo plieno Kombinuota mikrobangų krosnelė Stal.. |
|
148.55 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
148.55 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Severin MW 7752 Über den Bereich Kombi-Mikrowelle 25 l 900 W Schwarz - Edelstahl.. |
|
150.63 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
150.63 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-02 22:18
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SEVERIN |
| Kategorija | Mikrobangų krosnelės |
| Prekės kodas | 4008146029264 |
| Tipas | mikrobangų krosnelė su konvekcija |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Galia | 900w |
| Aukštis | 26.5cm |
| Plotis | 46cm |
| Gylis | 39.5cm |
| Svoris | 12.3kg |
| Talpa | 25l |
| Valdymas | mechaninis, sensorinis |
| Laikmatis | + |
| Grilis | + |
| Grilio galingumas | 1950w |
| Besisukantis padėklas | 27cm |
| Galios lygių skaičius | 10 |
| Atitirpinimo režimas | + |
| Laikmačio funkcija | + |
| Veikimo pabaigos signalas | + |
| Konvekcija | + |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |

































