Kavos aparatas Severin KA 4850 kaina
Kavos aparatas Severin KA 4850 kaina
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
| Prekės ženklas | SEVERIN |
| Kategorija | Kavos aparatai |
| Prekės kodas | 4008146039713 |
| Kavos aparato tipas | automatinis kavos aparatas |
| Pieno plakimas | be pieno plakimo |
| Galia | 1520w |
| Aukštis | 46cm |
| Plotis | 17cm |
| Gylis | 38.2cm |
| Svoris | 8kg |
| Slėgis | -bar |
| Gaminamos kavos tipas | juoda kava |
| Vandens talpa | 2l |
| Rezervuaras pienui | - |
| Kavos pupelių talpos dydis | 235g |
| Integruotas kavos malūnėlis | + |
| Skirstytuvas kavos išpilstymui iš karto į 2 puodelius | - |
| Indikatoriai | elektroninis ekranas |
| Ekranas | + |
| Korpusas | nerūdijantis plienas, plastikinis |
| Naudojamos kavos tipas | kavos pupelės |
| Išmanus įrenginys | - |
| Rodyti daugiau | |















