Karšto oro gruzdintuvė Severin FR 2455 kaina
Karšto oro gruzdintuvė Severin FR 2455 kaina
Karšto oro gruzdintuvė Severin 900 W, juoda/sidabroKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 75.99 € |
|
52.99 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-02 17:47
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SEVERIN |
| Kategorija | Gruzdintuvės |
| Prekės kodas | 4008146030819 |
| Tipas | karšto oro gruzdintuvė |
| Talpa | 1.8l |
| Krepšelio talpa | 0.6kg |
| Reguliuojamas termostatas | + |
| Valdymas | sensorinis |
| Galia | 900w |
| Indikacinė temperatūros lemputė | + |
| Skaitmeninis laikmatis | + |
| Neįkaistantis korpusas | + |
| Žiūrėjimo langelis | - |
| Aukštis | 27.5cm |
| Plotis | 25cm |
| Gylis | 20.5cm |
| Svoris | 2.7kg |
| Korpusas | plastikas |
| Pardavėjo šalis | lietuva |
| Rodyti daugiau | |




















