Šaldytuvas Samsung RF48A400EB4 kaina
Šaldytuvas Samsung RF48A400EB4 kaina
Samsung Lodówka Samsung Samsung RF48A400EB4 chłodziarko-zamrażarka otwier.. |
|
1053.77 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
Lodówka Samsung Samsung RF48A400EB4 chłodziarko-zamrażarka otwierana obustronnie.. |
|
1087.00 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Samsung RF48A400EB4Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1249.0 € |
|
1104.13 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Šaldytuvas Samsung RF48A400EB4 |
|
1104.13 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
1104.13 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
Šaldytuvas Samsung Samsung RF48A400EB4 chłodziarko-zamrażarka otwierana obustron.. |
|
1158.00 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-04 10:07
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 8806095057897 |
| Gamintojo kodas | rf48a400eb4 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 298kwh |
| Bendra talpa | 488l |
| Šaldytuvo talpa | 329l |
| Šaldiklio talpa | 159l |
| Temperatūra šaldiklyje | -19ºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | 12kg/24h |
| Maksimalus triukšmo lygis | 41db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | nofrost, superfrost |
| Plotis | 83.3cm |
| Aukštis | 179.3cm |
| Gylis | 74cm |
| Svoris | 99kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | + |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Greitas užšaldymas | + |
| Padėklas ledukams | + |
| Keičiama durų kryptis | - |
| Rodyti daugiau | |
































