Orkaitė Samsung NV7B7997AAK kaina
Orkaitė Samsung NV7B7997AAK kaina
Orkaitė Samsung NV7B7997AAK |
|
1259.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
1259.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-26 03:30
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Kategorija | Orkaitės |
| Prekės kodas | 8806094706468 |
| Gamintojo kodas | nv7b7997aak |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 1.05 |
| Energijos klasė | a+ |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Ertmių skaičius | 2vnt. |
| Tipas | Įmontuojama orkaitė |
| Orkaitės tipas | elektrinė |
| Galia | 3650w |
| Aukštis | 59.6cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 57cm |
| Svoris | -kg |
| Orkaitės tūris | 76l |
| Orkaitės valdymas | elektroninis |
| Laikmatis | + |
| Orkaitės durų užraktas nuo vaikų | + |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Grilis | + |
| Grilio galia | -kw |
| Vidaus danga | keraminis emalis |
| Teleskopiniai bėgeliai | + |
| LCD ekranas | + |
| Kepimo skardos | 1vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Mėsos termometras | + |
| Apatinis kaitinimas | + |
| Viršutinis ir apatinis kaitinimas | + |
| Ventiliatorius | + |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | + |
| Konvekcija | + |
| Aušinimo ventiliatorius | + |
| Maks. kaitinimo temperatūra (°C) | 250 |
| Gaminimo garuose funkcija | + |
| Funkcijos | elektrinis grilis, konvekcijos kepimas, garinis gaminimas |
| Priedai | 1 grotelės, 1 padėklas, garų indas |
| Rodyti daugiau | |




















