Philips XU2100/20 kaina
Philips XU2100/20 kaina
Dulkių siurblys - robotas Philips XU2100/20, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 449 € |
|
399.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
399.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Philips HomeRun 2000 Series Aqua Wet and dry cleaning robot XU2100/20Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
254.70 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
254.70 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Dulkių siurblys-robotas Philips 2000 Serija XU2100/20, Baltas |
|
254.70 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
254.70 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Philips XU2100/ 20 dulkių siurblys6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 43.91 eur/mėn |
|
263.43 €
11-12 d.d.
Pristatymo kaina: 6.49 € Pristatymo laikas: 11-12 d.d. |
263.43 €
11-12 d.d.
Pristatymo kaina: 6.49 € Pristatymo laikas: 11-12 d.d. |
Philips XU2100/20 robotas dulkių siurblys 0,38 L Balta |
|
275.64 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
275.64 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
VACUUM CLEANER ROBOT/XU2100/20 PHILIPS |
|
298.85 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
298.85 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Philips HomeRun 2000 Series Aqua Wet and dry cleaning robot XU2100/20 XU2100/20 |
|
300.03 €
4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4 d.d. |
300.03 €
4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Philips HomeRun 2000 Series Aqua Wet and dry cleaning robot XU2100/20 |
|
301.79 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
VACUUM CLEANER ROBOT/XU2100/20 PHILIPSDaugiau |
|
310.83 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
310.83 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Philips HomeRun 2000 Series Aqua Wet and dry cleaning robot XU2100/20 |
|
322.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Philips HomeRun 2000 Series Aqua Wet and dry cleaning robot XU2100/20Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
322.00 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
322.00 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Philips dulkių siurblys robotas XU2100/20, be maišo, 0.38 L, 130 min, 66 dB, Li-.. |
|
326.90 €
|
Į parduotuvę inserv.lt |
Dulkių siurblys - robotas Philips XU2100/20, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 449 € |
|
399.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
399.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Dulkių siurblys - robotas Philips XU2100/20, balta |
|
426.40 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
426.40 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Dulkių siurblys - robotas Philips XU2100/20, balta |
|
449.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
449.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Vacuum Cleaner Robot/XU2100/20 Philips |
|
490.90 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
490.90 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-04 13:17
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Kategorija | Dulkių siurbliai robotai |
| Prekės kodas | 8720389037856 |
| Funkcijos | drėgnasis valymas, išmanusis prietaisas, savaiminis išsivalymas |
| Darbinis plotas, m2 | 120 |
| Įsiurbimo galia | 2700pa |
| Maitinimas | baterija |
| Aukštis | 9.7cm |
| Plotis | 34.5cm |
| Gylis | 34.5cm |
| Svoris | 3.1kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 0.38l |
| Dulkių talpos užsipildymo indikatorius | + |
| HEPA filtras | - |
| Drėgnas siurbimas | - |
| Vandens rezervuaro talpa | 300ml |
| Veikimo spindulys | neribotasm |
| Kita informacija | 4 siurbimo galios lygiai |
| Maksimalus triukšmo lygis | 66db |
| Filtrų tipas | epa |
| Plovimo funkcija | su plovimo funkcija |
| Orientavimasis pagal žemėlapį | + |
| Automatinis išsivalymas | automatinis išsivalymas |
| Akumuliatoriaus tipas | li-ion |
| Akumuliatoriaus talpa | 2600mah |
| Maksimalus slenksčio aukštis | -cm |
| Įkrovimo laikas | 5.5val |
| Akumuliatoriaus veikimo trukmė | 130min |
| Išmanus įrenginys | + |
| Rodyti daugiau | |


















































