Philips XU2100/20 цена
Philips XU2100/20 цена
Dulkių siurblys - robotas Philips XU2100/20, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 449 € |
|
399.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
399.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Dulkių siurblys-robotas Philips 2000 Serija XU2100/20, Baltas |
|
254.70 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
254.70 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Philips HomeRun 2000 Series Aqua Wet and dry cleaning robot XU2100/20Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
254.70 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
254.70 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Philips XU2100/ 20 dulkių siurblys6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 43.91 eur/mėn |
|
263.43 €
11-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 6.49 € Срок доставки: 11-12 раб. дн. |
263.43 €
11-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 6.49 € Срок доставки: 11-12 раб. дн. |
Philips XU2100/20 robotas dulkių siurblys 0,38 L Balta |
|
275.64 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
275.64 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
VACUUM CLEANER ROBOT/XU2100/20 PHILIPS |
|
298.85 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
298.85 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Philips HomeRun 2000 Series Aqua Wet and dry cleaning robot XU2100/20 XU2100/20 |
|
300.03 €
4 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 4 раб. дн. |
300.03 €
4 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 4 раб. дн. |
VACUUM CLEANER ROBOT/XU2100/20 PHILIPSбольше |
|
310.83 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
310.83 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Philips HomeRun 2000 Series Aqua Wet and dry cleaning robot XU2100/20Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
322.00 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
322.00 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Philips HomeRun 2000 Series Aqua Wet and dry cleaning robot XU2100/20 |
|
322.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Philips dulkių siurblys robotas XU2100/20, be maišo, 0.38 L, 130 min, 66 dB, Li-.. |
|
326.90 €
|
B магазин inserv.lt |
Dulkių siurblys - robotas Philips XU2100/20, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 449 € |
|
399.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
399.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Dulkių siurblys - robotas Philips XU2100/20, balta |
|
426.40 €
1-3 раб. дн.
Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
426.40 €
1-3 раб. дн.
Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Dulkių siurblys - robotas Philips XU2100/20, balta |
|
449.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
449.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Vacuum Cleaner Robot/XU2100/20 Philips |
|
491.53 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
491.53 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 16:27
! Сообщить об ошибке| Марка | PHILIPS |
| Категория | Пылесосы-роботы |
| Продукт код | 8720389037856 |
| Funkcijos | drėgnasis valymas, išmanusis prietaisas, savaiminis išsivalymas |
| Darbinis plotas, m2 | 120 |
| Įsiurbimo galia | 2700pa |
| Maitinimas | baterija |
| Aukštis | 9.7cm |
| Plotis | 34.5cm |
| Gylis | 34.5cm |
| Svoris | 3.1kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 0.38l |
| Dulkių talpos užsipildymo indikatorius | + |
| HEPA filtras | - |
| Drėgnas siurbimas | - |
| Vandens rezervuaro talpa | 300ml |
| Veikimo spindulys | neribotasm |
| Kita informacija | 4 siurbimo galios lygiai |
| Maksimalus triukšmo lygis | 66db |
| Filtrų tipas | epa |
| Plovimo funkcija | su plovimo funkcija |
| Orientavimasis pagal žemėlapį | + |
| Automatinis išsivalymas | automatinis išsivalymas |
| Akumuliatoriaus tipas | li-ion |
| Akumuliatoriaus talpa | 2600mah |
| Maksimalus slenksčio aukštis | -cm |
| Įkrovimo laikas | 5.5val |
| Akumuliatoriaus veikimo trukmė | 130min |
| Išmanus įrenginys | + |
| Показать больше | |


















































