Philips XU2000 kaina
Philips XU2000 kaina
Philips 2000 serija XU2000/10Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 288.0 € |
|
178.71 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Dulkių siurblys - robotas Philips XU2000/10, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 344 € |
|
305.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
305.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Dulkių siurblys-robotas Philips XU2000/20Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo Daugiau |
|
158.80 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
158.80 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Dulkių siurblys-robotas Philips XU2000/20Daugiau |
|
158.80 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
158.80 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Philips XU2000/ 20 dulkių siurblys6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 29.13 eur/mėn Daugiau |
|
174.80 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
174.80 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
Dulkių siurblys robotas Philips 2000 serija, XU2000/20Yra sandėlyje. Daugiau |
|
176.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
176.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Philips 2000 serija XU2000/10Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 288.0 € |
|
178.71 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Philips 2000 series XU2000/10 robot vacuum 0.38 L BlackDaugiau |
|
179.48 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
179.48 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Philips HomeRun 2000 Series Aqua Wet and dry cleaning robot XU2000/10/Damaged pa..Daugiau |
|
188.75 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
188.75 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Philips HomeRun 2000 Series Aqua Wet and dry cleaning robot XU2000/10/Damaged pa..Daugiau |
|
192.39 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Philips HomeRun 2000 Series Aqua Wet and dry cleaning robot XU2000/10/Damaged pa..Kviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. Daugiau |
|
204.94 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
204.94 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Philips HomeRun 2000 Series Aqua Wet and dry cleaning robot XU2000/10Daugiau |
|
205.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Philips HomeRun 2000 Series Aqua Wet and dry cleaning robot XU2000/10Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur Daugiau |
|
205.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
205.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Philips HomeRun 2000 Series Aqua Wet and dry cleaning robot XU2000/10 XU2000/10 |
|
207.72 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
207.72 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Philips HomeRun 2000 Series Aqua Wet and dry cleaning robot XU2000/10Daugiau |
|
219.01 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Philips 2000 series XU2000/10 robotas dulkių siurblys 0,38 L Juoda |
|
222.07 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
222.07 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Philips dulkių siurblys robotas XU2000/10, 0.38 L, 130 min, 66 dB, Li-Ion 2600 m.. |
|
243.90 €
|
Į parduotuvę inserv.lt |
2000 serija Dulkių siurblys-robotas - XU2000/20Daugiau |
|
299.09 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
299.09 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Dulkių siurblys - robotas Philips XU2000/10, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 344 € |
|
305.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
305.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Dulkių siurblys - robotas Philips XU2000/10, juoda |
|
344.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
344.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 18:11
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Kategorija | Dulkių siurbliai robotai |
| Prekės kodas | 8720389037825 |
| Funkcijos | drėgnasis valymas, išmanusis prietaisas, kliūčių aptikimas |
| Darbinis plotas, m2 | - |
| Įsiurbimo galia | 2700pa |
| Maitinimas | baterija |
| Aukštis | 9.7cm |
| Plotis | 35cm |
| Gylis | 35cm |
| Svoris | 3.1kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 0.38l |
| Dulkių talpos užsipildymo indikatorius | + |
| Drėgnas siurbimas | + |
| Vandens rezervuaro talpa | 380ml |
| Kita informacija | lazerinė (lidar) navigacija; programėlės valdymas; 2700 pa siurbimas; 0,25 l dulkių talpa; 280 ml vandens bakelis; iki 130 min veikimo laikas. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 66db |
| Plovimo funkcija | su plovimo funkcija |
| Orientavimasis pagal žemėlapį | + |
| Automatinis išsivalymas | rankinis išvalymas |
| Akumuliatoriaus tipas | li-ion |
| Akumuliatoriaus talpa | 2600mah |
| Maksimalus slenksčio aukštis | -cm |
| Įkrovimo laikas | 5.5val |
| Akumuliatoriaus veikimo trukmė | 130min |
| Išmanus įrenginys | + |
| Rodyti daugiau | |





















































