Kavos aparatas Nivona CafeRomatica NICR 769 kaina
Kavos aparatas Nivona CafeRomatica NICR 769 kaina
Šiuo metu šios prekės pardavėjų nėra.
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
-
Dalintis Facebook
-
Kopijuoti nuorodą
Nuoroda nukopijuota
Anksčiau galioję pardavėjų pasiūlymai (51)
NIVONA Espresso machine NIVO Romatica 769 | Romatica 769 | 4260083467695 |
|
587.71 €
|
Išparduotaviron.lt |
Espresso Aparatas - NIVO Romatica 769 1450W 2.2L Malūnas Automatinis Plaunamas |
|
752.99 €
|
Išparduotaproshop.lt |
Kainų kitimo istorija - Kavos aparatas Nivona CafeRomatica NICR 769

Kam mokėti daugiau?
- Apie kainas sužinokite pirmi
- Gaukite akcijų pasiūlymus
- Gaukite nuolaidų kodus
Gaukite pranešimus apie sumažėjusią kainą!
Prisijunkite ir mes jus pirmus informuosime apie kainų pasikeitimus! 💚
Prisijungti su Facebook Prisijungti su GoogleNenaudoji Facebook arba Gmail? Registruotis su el. paštu
Yra didelė tikimybė, kad šios prekės kaina sumažės 10% per ateinančias 3 savaites!
Atsiliepimai, komentarai, nuomonės - Kavos aparatas Nivona CafeRomatica NICR 769
Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!
Informacija
| Prekės ženklas | NIVONA |
| Kategorija | Kavos aparatai |
| Prekės kodas | 4260083467695 |
| Kavos aparato tipas | automatinis kavos aparatas |
| Pieno plakimas | su rankiniu pieno plakimu |
| Galia | 1455w |
| Aukštis | 34cm |
| Plotis | 24cm |
| Gylis | 46cm |
| Slėgis | 15bar |
| Gaminamos kavos tipas | kapučinas, espresas, karštas vanduo, latte machiatto, karštas pienas, juoda kava, latte |
| Vandens talpa | 2.2l |
| Rezervuaras pienui | - |
| Kavos pupelių talpos dydis | 250 gg |
| Integruotas kavos malūnėlis | + |
| Programos | programavimo nustatymai |
| Skirstytuvas kavos išpilstymui iš karto į 2 puodelius | + |
| Indikatoriai | displėjus |
| Ekranas | + |
| Naudojamos kavos tipas | kavos pupelės |
| Priedai | vandens filtras, valymo tabletės, matavimo šaukštelis |
| Kita informacija | parzenie cappuccino |
| Išmanus įrenginys | - |
| Rodyti daugiau Rodyti mažiau | |











































