Karšto oro gruzdintuvė Ninja SL300EU kaina
Karšto oro gruzdintuvė Ninja SL300EU kaina
Ninja SL300EUKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 234.0 € Daugiau |
|
167.53 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Karšto oro gruzdintuvė Ninja Double SL300EU, juoda sp., 2470 W, 7.6 lKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 193.9 € |
|
167.54 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Fritiūrinė NINJA Double Stack Vertical Air Fryer with 2 Stacking Drawers SL300E..Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
173.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
NINJA Double Stack Vertical Air Fryer with 2 Stacking Drawers | SL300EU | Power .. |
|
153.01 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
153.01 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Ninja SL300 Double Stack Air Fryer, 3.8L + 3.8L, Black SL300EU |
|
161.90 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
161.90 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
Ninja Double-Stack HeiŇolufttéuse fryer SL300EU |
|
163.32 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
163.32 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Ninja SL300EU10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 16.48 eur/mėn |
|
164.79 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
NINJA Double Stack Vertical Air Fryer with 2 Stacking Drawers | SL300EU | Power .. |
|
164.79 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Ninja SL300EU fryer Double 7.6 L Stand-alone 2470 W Low fat fryer BlackDaugiau |
|
165.39 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Ninja SL300EUKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 234.0 € Daugiau |
|
167.53 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Karšto oro gruzdintuvė Ninja Double SL300EU, juoda sp., 2470 W, 7.6 lKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 193.9 € |
|
167.54 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Karšto oro gruzdintuvė Ninja Double SL300EU, juoda sp., 2470 W, 7.6 lKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 193.9 € |
|
167.54 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Karšto oro gruzdintuvė Ninja Double Stack, 7,6 l (SL300EU) |
|
167.54 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
167.54 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Ninja SL300EU fryer Double 7.6 L Stand-alone 2470 W Low fat fryer Black |
|
168.70 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
168.70 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Ninja SL300EU fryer Double 7.6 L Stand-alone 2470 W Low fat fryer Black |
|
169.12 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Ninja SL300EU gruzdintuvė Dviguba 7,6 l Atskirai pastatoma 2470 W Mažai riebalų ..Daugiau |
|
169.15 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
Fritiūrinė NINJA Double Stack Vertical Air Fryer with 2 Stacking Drawers SL300E..Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
173.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Ninja SL300EU fryer Double 7.6 L Stand-alone 2470 W Low fat fryer Black |
|
184.54 €
|
Į parduotuvę freyo.lt |
Ninja SL300EU fryer Double 7.6 L nepriklausomas 2470 W mažai riebalų fryer Juoda.. |
|
191.10 €
|
Į parduotuvę vitalimax.lt |
Namų ir Virtuvės Prietaisas - Ninja SL300EU Mažai Riebalų Fritūrinė 7.6L, 6 Viri.. |
|
194.59 €
|
Į parduotuvę proshop.lt |
Ninja - Ninja Sl300Eu Double Stack Airfryer 2-Låda 7,6L - Oro gruzdintuvė - dydi.. |
|
229.00 €
|
Į parduotuvę boozt.com |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-19 00:29
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | NINJA |
| Kategorija | Gruzdintuvės |
| Prekės kodas | 0622356297868 |
| Tipas | karšto oro gruzdintuvė |
| Talpa | 7.6l |
| Reguliuojamas termostatas | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Galia | 2470w |
| Indikacinė temperatūros lemputė | + |
| Skaitmeninis laikmatis | + |
| Neįkaistantis korpusas | + |
| Žiūrėjimo langelis | - |
| Aukštis | 38cm |
| Plotis | 28cm |
| Gylis | 28cm |
| Svoris | 9.76kg |
| Kita informacija | led indikatorius; galima plauti indaplovėje; apsauga nuo perkaitimo |
| Gamintojo kodas | af300eu |
| Korpusas | plastikas |
| Savybės | laikmatis, nelimpanti danga |
| Rodyti daugiau | |




























































