Nilfisk EASY kaina
Nilfisk EASY kaina
Nilfisk Easy 36VmaxKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 337.0 € |
|
202.24 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Dulkių siurblys - šluota Nilfisk Easy, 1950 mAhKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 339 € |
|
254.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
NILFISK EASY 2-in-1 dulkių siurblys 28V 128390026Daugiau |
|
159.99 €
9 d.d.
Pristatymo laikas: 9 d.d. |
159.99 €
9 d.d.
Pristatymo laikas: 9 d.d. |
Upright vacuum cleaner Nilfisk Easy 36Vmax White Without bag 0.6 l 170 W White |
|
200.01 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
200.01 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Nilfisk Easy 36VmaxKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 337.0 € |
|
202.24 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Nilfisk 128390012 stick vacuum/electric broom |
|
207.93 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
207.93 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Stacionarus dulkių siurblys Nilfisk Easy 36Vmax Black be maišelio 0,6 l 170 W Ju.. |
|
214.99 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Dulkių siurblys - šluota Nilfisk Easy, 1950 mAhKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 339 € |
|
254.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Dulkių siurblys - šluota Nilfisk Easy, 1950 mAhKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 339 € |
|
254.90 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 18:13
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | NILFISK |
| Kategorija | Rankiniai dulkių siurbliai |
| Prekės kodas | 5715492204618 |
| Tipas | belaidis dulkių siurblys-šluota |
| Maitinimas | Įkraunama baterija |
| Galios reguliavimas ant rankenos | + |
| Dulkių rinktuvo tipas | dulkių talpa |
| Aukštis | 116cm |
| Plotis | 28cm |
| Gylis | 17cm |
| Svoris | -kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 0.6l |
| Dulkių talpos užsipildymo indikatorius | - |
| Drėgnas siurbimas | - |
| Vandens rezervuaro talpa | -l |
| Antgaliai | 3 |
| Veikimo spindulys | neribotasm |
| Kita informacija | priekiniai led diodai |
| Maksimalus triukšmo lygis | -db |
| Filtrų tipas | standartinis |
| Plovimo funkcija | - |
| Akumuliatoriaus tipas | ličio jonų |
| Akumuliatoriaus įtampa | -v |
| Akumuliatoriaus talpa | -mah |
| Valymas garais | - |
| Išimamas rankinis siurblys | + |
| Pagrindinis motorinis šepetys | + |
| Įkrovimo laikas | 240min |
| Veikimo laikas | 80min |
| Savybės | rankinis dulkių siurblys |
| Rodyti daugiau | |


































