Šaldytuvas Midea MDRT294FGE01 kaina
Šaldytuvas Midea MDRT294FGE01 kaina
Šaldytuvas Midea MDRT294FGE01, 143 cmKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 279 € |
|
179.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Midea MDRT294FGE01 šaldytuvas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 29.83 eur/mėn |
|
179.00 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
179.00 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
Midea Šaldytuvas | MDRT294FGE01 | Energy efficiency class E | Free standing | Do.. |
|
184.53 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
184.53 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Midea Refrigerator | MDRT294FGE01 | Energy efficiency class E | Free standing | .. |
|
199.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Midea Refrigerator | MDRT294FGE01 | Energy efficiency class E | Free standing | .. |
|
207.30 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
207.30 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Midea Refrigerator | MDRT294FGE01 | Energy efficiency class E | Free standing | .. |
|
207.32 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
Midea Refrigerator | MDRT294FGE01 | Energy efficiency class E | Free standing | .. |
|
207.32 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Midea Refrigerator | MDRT294FGE01 | Energy efficiency class E | Free standing | .. |
|
207.32 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Šaldytuvas Midea MDRT294FGE01, laisvai pastatomas, 143 cm, viršutinis šaldiklis,.. |
|
208.99 €
|
Į parduotuvę ogmina.lt |
Šaldytuvas Midea MDRT294FGE01Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
208.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
208.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Midea Refrigerator | MDRT294FGE01 | Energy efficiency class E | Free standing | .. |
|
215.22 €
|
Į parduotuvę baitera.lt |
Midea Refrigerator | MDRT294FGE01 | Energy efficiency class E | Free standing | .. |
|
217.00 €
|
Į parduotuvę buitex.lt |
Freestanding refrigerator 163l, freezer compartment 41l, 40dB, white MDRT294FGE0.. |
|
217.20 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Midea Refrigerator | MDRT294FGE01 | Energy efficiency class E | Free standing | .. |
|
217.20 €
|
Į parduotuvę fortakas.lt |
Šaldytuvas Midea Refrigerator MDRT294FGE01 Energy efficiency class E Free sta.. |
|
223.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Šaldytuvas Midea MDRT294FGE01Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
223.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
223.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Midea Refrigerator | MDRT294FGE01 | Energy efficiency class E | Free standing | .. |
|
243.62 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
243.62 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Midea Refrigerator | MDRT294FGE01 | Energy efficiency class E | Free standing | .. |
|
247.60 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
247.60 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 14:39
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | MIDEA |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 6954903815640 |
| Gamintojo kodas | mdrt294fge01 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu viršuje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 176kwh |
| Bendra talpa | 204l |
| Šaldytuvo talpa | 163l |
| Šaldiklio talpa | 41l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | -kg/24h |
| Maksimalus triukšmo lygis | 40db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | mechaninis |
| Plotis | 55cm |
| Aukštis | 143cm |
| Gylis | 55cm |
| Svoris | 37kg |
| Lentynėlė buteliams | - |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | - |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Greitas užšaldymas | - |
| Lentynos | 4 |
| Žemos temperatūros kamera | - |
| Rodyti daugiau | |































