Šaldytuvas Midea MDRS619FIE28 kaina
Šaldytuvas Midea MDRS619FIE28 kaina
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2025-11-03 04:40
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | MIDEA |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 6940461936033 |
| Gamintojo kodas | mdrs619fie28 |
| Šaldytuvo tipas | dviduris šaldytuvas |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 295kwh |
| Bendra talpa | 450l |
| Šaldytuvo talpa | 271l |
| Šaldiklio talpa | 188l |
| Temperatūra šaldiklyje | -15 / -26ºc |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | 6kg/24h |
| Klimato klasė | n, sn, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 41db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | nofrost |
| Plotis | 83.5cm |
| Aukštis | 177.5cm |
| Gylis | 63.5cm |
| Svoris | 82kg |
| Rodyti daugiau | |




























